دعوت از محققان بین‌المللی جهت شرکت در جشنواره خوارزمی

دبیرخانه جشنواره بین‌المللی خوارزمی از عموم علاقمندان برای مشارکت در معرفی محققان بین المللی برای حضور در این جشنواره دعوت به همکاری کرد.

به گزارش روابط عمومی: با اعلام دبیرخانه جشنواره بین‌المللی خوارزمی از عموم علاقمندان به افزایش تعاملات بین المللی و پیشرفت روز افزون کشور دعوت می‌شود تا با ارسال مستقيم فراخوان جشنواره به محققان خارجی و ايرانيان مقيم خارج  از کشور و يا با ارسال مشخصات فردي و پست الكترونيكي محققان موردنظر به نشانی khwarizmi@irost.ir، در معرفي دانشمندان برجسته دنیا برای شرکت در سی و پنجمین جشنواره بین المللی خوارزمی همکاری کنند.

قابل ذکر است سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از سال 1366 با هدف شناسایی و معرفی نوآوران و پژوهش‌گران برتر، برگزاری جشنواره‌ای با نام دانشمند برجسته ایرانی اسلامی، خوارزمی را در دستور كار خود قرار داده است و بیش از سی و چهار سال است كه این رقابت علمی تراز اول را كه دارای بنیان‌های اجرایی قوی، نظام‌­مند و منسجم است، به صورت مستمر مدیریت و ساماندهی می‌نماید.

طرح‌های راه یافته به این جشنواره پس از چندین مرحله ارزیابی و كسب رتبه از هیات داوران در مراسمی با حضور رییس جمهور و مقامات عالی‌رتبه كشوری مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت http://www.khwarizmi.ir مراجعه نمایند.

کشور: United Statesآی پی شما: 3.236.225.157مرورگر شما: Unknown ?