اخبار

با حضور معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، در محل مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب، برترین پارک‌های علم و فناوری کشور معرفی شدند.
لوح تقدیر انتخاب پارک فناوری سازمان به عنوان موثرترین پارک کشور در حمایت از تحقیق و توسعه، از سوی معاون محترم فناوری و نوآوری وزیر علوم به رئیس پارک علم و فناوری سازمان اهداء گردید.
با همکاری صندوق نوآوری و شکوفای برگزار می‌شود.
با هدف توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان و با رویکرد شناخت بیشتر واحدهای فناور به مصادیق دارایی‌های فکری و اختراعات در روز دوشنبه 10 مردادماه 1401 برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و شرکت سنجش و دانش آیریک برگزار می‌کند
این دوره در روز چهارشنبه 28 اردیبهشت‌ماه 1401 از ساعت 14 تا 17 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

آمار شرکت‌های عضو و تحت پوشش خانواده پارک

کل شرکت ها
141
شرکت نوپا
20
شرکت دانش بنیان
90
کارگزار خدمات فناوری
2
شتابدهنده و فضای اشتراکی
2

مزایا، خدمات و تسهیلات

واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، ضمن برخورداری از مزایای عمومی (مانند فضای کارگاهی، آزمایشگاهی و اداری) از امكانات خاص این مركز برخوردار می‌شوند.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، خدمات متنوعی را به شرکت ها و استارت آپ های مستقر در این پارک ارائه می کند.

 

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، شرایطی را برای پذیرش و استقرار شرکت ها و واحدهای فناور تعیین نموده است. 

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران دارای ویژگی های منحصر به فردی در مقایسه با سایر مراکز مشابه می باشد.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، به منظور تسهیل و نظام ­مند کردن فرایند تجاری ­سازی ایده ­ها و محصولات شرکت­های مستقر در این پارک، خدمات تجاری سازی فناورانه را ارائه می­ نماید.

خدمات توانمند سازی شرکت های مستقر در پارک سازمان به منظور ارتقاء توان شرکت‌های فناور در راستای افزایش توانمندی ایشان در تجاری‌سازی محصولات تولیدی ارائه می‌شود که شامل آموزش، مشاوره و منتورینگ می باشد.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، در راستای فراهم نمودن بستری امن و محیطی پویا برای استقرار شرکت های فناور، خدمات پشتیبانی و رفاهی گوناگونی ارائه می نماید.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، با همکاری پژوهشگاه فناوری های نوین و همچنین شرکت های ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی، تسهیلات ویژه ای را برای شرکت های مستقر در پارک درنظر گرفته است.

فراخوان، اطلاعیه و رویدادهای فناوری

مراکز پژوهش و فناوری

آزمایشگاه‌های مرجع

خدمات آزمون، پایلوت و آزمایشگاهی

سازمان‌های همکار بین المللی

لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو