رئیس کمیسیون دائمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران منصوب شد

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛
دکتر مهدی کشمیری یه عنوان رئیس کمیسیون دائمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر مهدی کشمیری را برای مدت چهار سال به عنوان رئیس کمیسیون دائمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با سلام و احترام

در اجرای بند ((1-13)) دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت کمیسیون دائمی موضوع ماده ۶ آیین نامه داخلی هیئت امنا و با توجه به تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه آموزش عالی به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان رئیس کمیسیون دائمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران منصوب می شوید.

نقش برجسته هیئت‌های امنای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری در پیشبرد هدف‌های نظام آموزش عالی کشور  آشکار و بی‌بدیل است. سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، نظارت و تصویب برنامه‌های راهبردی و حمایت از سازمان در اجرای این سیاست‌ها در کنار سایر وظایف ذکر شده در قانون از مهم‌ترین وظایف هیئت‌های امنا است که انتظار می‌رود با تلاش‌های اعضای این هیئت و جناب‌عالی در این دوره تحقق یابد.

مقتضی است در چارچوب وظایف و اختیارات مندرج در تبصره ذیل ماده ۶ آیین نامه موصوف و نیز دستورالعمل یاد شده، پس از هماهنگی با مرکز هیئت‌های امنا و هیئت‌های ممیزه و دبیر محترم هیئت امنای ذی‌ربط و همکاری سایر اعضای محترم کمیسیون نسبت به برگزاری منظم جلسات کمیسیون دائمی جهت بررسی کارشناسی موضوعات قابل طرح در هیئت امنا اقدام کنید.