هستند كساني كه...

نگاهی به کارنامه علمی دکتر نسرین معظمی در برنامه تلويزیونی:
بخشی از چند دهه تلاش‌ خانم دکتر نسرین معظمی در حوزه علم و پژوهش در مجموعه مستند تلويزیونی "هستند کسانی که ..." پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی:مجموعه مستند "هستند كساني كه ...." با هدف معرفي فعاليت‌هاي پژوهشي و فناورانه در سطح كلان ملي كه منجر به رفع مشكلات و نيازهاي علمي و صنعتي  كشور شده است، جمعه شب‌ها حدود ساعت 9:30 از شبكه مستند سيما در حال پخش مي‌باشد.

با توجه به فعاليت‌هاي گسترده و پرثمر محققين و فناوران سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران در عرصه ملي، قسمت‌هاي متعددي از اين مجموعه به انعكاس و تشريح  طرح‌هاي پژوهشي انجام گرفته در اين سازمان اختصاص يافته است. در همين راستا جمعه 16 آبان قسمتي از اين مجموعه كه بخش‌هايي از تلاش‌ها و پشتكار بي وقفه  دكتر نسرين معظمي در زمينه بنيانگذاري و توسعه زيست‌فناوري در سطح كشور را به تصوير كشيده است،  به روي آنتن خواهد رفت.

قابل ذكر است است در اين مجموعه تاكنون تعدادي از دستاوردهاي سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از جمله طرح  مقابله با ريزگردها و نيز پژوهش بر روي گلسنگ‌ها به منظور حفاظت از آثار تاريخي به نمايش درآمده است كه علاقمندان مي‌توانند از طريق پيوندهاي ارائه شده در شبكه مستند آن‌‌ها را مشاهده کنند.