امضای هشت توافق‌نامه تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری

در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار هشت توافق‌نامه تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری جهت تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری توسط واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد سازمان امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی: براساس هماهنگی های انجام شده در دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان، در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار، هشت توافق‌نامه چهار جانبه تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری توسط واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران امضاء شد.

طراحی و ساخت خط تولید منیزیم و آلیاژهای منیزیم، طراحی و ساخت دستگاه تست متعلقات و سامانه‌های هواپیمایی، طراحی و ساخت خط تولید کاغذ از کاه و کلش) تولید (Writing Paper, Craft, Tissue با ظرفیت 100,000 تن در سال و تبدیل مواد جنبی (Side Product) به محصولاتی از قبیل (lignin, potas fertilizer)، ماژول ترمز ABS تریلی و خودروهای سنگین، فناوری آنتی باکتریال، تصویربرداری طیفی میکروسکوپی، طراحی و ساخت دستگاه دیالیز پیشرفته مجهز به HDF و تصویربرداری تصویر ذرات، هشت طرح فناورانه قابل واگذاری و اجرا بوداند.

قابل ذکر است، بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از بین طرح‌ها و محصولات فناورانه و نوآورانه که در ایام نمایشگاه در هفته پژوهش و فناوري، قرارداد فروش و یا سرمایه‌گذاري آنها منعقد شده و براساس شاخص‌هاي داوري به عنوان قرارداد منتخب معرفی شوند، درصدي از قرارداد تا سقف دو میلیارد ریال، جمعاً به میزان بیست میلیارد ریال حمایت می‌شود.

دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران پی‌گیر نتیجه داوری و تصمیم‌گیری در خصوص تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری به این شرکتها خواهد بود.

 

 

کشور: United Statesآی پی شما: 35.172.111.47مرورگر شما: Unknown ?