کارگاه تخصصی با عنوان "غشاهای نانوفیلتراسیون مقاوم به مواد شیمیایی برای جداسازی مایعات: از ساخت تا کاربرد" برگزار می‌شود

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگاه تخصصی با عنوان "غشاهای نانوفیلتراسیون مقاوم به مواد شیمیایی برای جداسازی مایعات: از ساخت تا کاربرد" را برگزارمی‌کند.

به گزارش روابط عمومی: سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای طرح دعوت از متخصصان و دانشمندان ایرانی غیرمقیم، کارگاه تخصصی با عنوان "غشاهای نانوفیلتراسیون مقاوم به مواد شیمیایی برای جداسازی مایعات: از ساخت تا کاربرد"

(Chemical-Resistant Nanofiltration Membranes for Liquid Separations: From Fabrication to Application) را در تاریخ 10 دی ماه 1398 ساعت 10 صبح در محل سازمان پژوهش‌های علمی وصنعتی ایران برگزار می‌کند.

مدرس این کارگاه محمد حسین داودآبادی فراهانی دکترای مهندسی شیمی از National University of Singapore و بنیانگذار و مدیرعامل شرکت SEPPURE سنگاپور می‌­باشند. 

قابل ذکر است سازمان پژوهش‌های  وصنعتی ایران از محققین و دانشجویان محترم دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز علمی سراسر کشور جهت شرکت در کارگاه دعوت می‌نماید.

اطلاعات تکمیلی در پوستر پیوست.