بیستمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار افتتاح شد

با حضور غرفه سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران:
بیستمین نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار با حضور وزير علوم آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی: نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار با حضور منصور غلامی وزير علوم، تحقیات و فناوی و دکتر علیرضا عشوری رییس سازمان روز سه شنبه 26 آذرماه آغاز به کار کرد.
 غرفه سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران با هدف تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در تولید علم و فناوری و تحقق اقتصاد دانش بنیان و همچنین حمایت از توسعه فناوری در سالن 27 غرفه شماره 34 با حضور دکتر عشوری و هم‎زمان با این نمایشگاه افتتاح شد.
در این غرفه پژوهشکده‌‎های سازمان، آزمایشگاه‎های مرجع سازمان، دفتر کاراموزی، دفتر مالکیت فکری و تجاری سازی و هم‎چنین موزه گل‎سنگ‎ها و دبیرخانه جشنواره خوارزمی دستاوردها و خدمات فناورانه خود را ارایه می‎کنند.
علاوه بر حوزهای مختلف سازمان، شرکت‎های مستقر در مرکز رشد فناور سازمان از جمله شرکت پرتو نگار تجهیز ایمن، شرکت آوا یکتا سامانه نوین، شرکت پشتیبانی فنی اویا کیش، شرکت کاوشگران آذرین نیروی پارس، شرکت مهندسی آرمیتا، شرکت نانوتار پاک، شرکت سرو هیدرولیک پویا، شرکت هوشمند نمایه افراز، پویا طب الیکا، شرکت پرنیان گستر پرتو سنگ، شرکت بکرپارت خاورمیانه و شرکت نیکا کمپرسور نیز به صورت فعال در غرفه سازمان حضور دارند.
قابل ذکر است به نقل از دکتر برومند در بیستمینمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار، ۴۲ دانشگاه، ۲۴ پژوهشگاه، ۲۵ شرکت دانش‌بنیان و ۳۴ پارک علم و فناوری توانمندی‌های خود را عرضه می‌کنند.
این نمایشگاه از 26 تا 29 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

کشور: United Statesآی پی شما: 18.204.56.97مرورگر شما: Unknown ?