نمایشگاه مدیریت سبز با حضور سازمان برگزار شد

سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری درحوزه مدیریت سبز با حضور سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری درحوزه مدیریت سبز با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، عیسی کلانتری، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از تاریخ 20/7/1398 در محل سازمان برنامه و بودجه، افتتاح شد.

در این دوره ۳۶ دانشگاه، ۱۰ پارک علم و فناوری و سه پژوهشگاه شرکت دارند و سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی ایران با ارائه دستاوردهایی شامل استقرار سیستم مدیریت مصرف انرژی، معاینه فنی موتورخانه‌های ساختمان‌های تجاری و غیرتجاری، هوشمندسازی مصرف انرژی و مدیریت آلاینده ها و هم‌چنین ساخت تجهیزات اندازه گیری سیستم‌های گرمایشی در این نمایشگاه شرکت کرده است.

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دکتر حیدر محمودی نجفی، معاون پشتیبانی و منابع انسانی و دکتر حسنعلی ازگلی مدیرکل دفتر ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان حضور داشتند. این نمایشگاه از 20 تا ۲۳ مهرماه برگزار شد.

قابل ذکر است دکتر محمدتقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری به سبب مشارکت سازمان در این نمایشگاه از دکتر عشوری رییس سازمان با اهدای لوح قدردانی کرد.