کارگاه بین المللی استحصال املاح و مواد شیمیایی از آبهای شور برای کشورهای IORA برگزار می‎‌شود

به همت مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری :
کارگاه بین المللی استحصال املاح و مواد شیمیایی از آبهای شور برای کشورهای IORA به همت مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری و با همکاری انستیتو آب و انرژی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‎‌شود.

به گزارش روابط عمومی:

کارگاه بین المللی " استحصال املاح و مواد شیمیایی از آبهای شور برای کشورهای IORA " به همت مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری (IORA RCSTT) و با همکاری انستیتو آب و انرژی دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 23 تا 25 مهرماه 1398 در محل  پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف  برگزار می‌شود.  برگزاری این کارگاه آموزشی در قالب برنامه سال  2018-19 این مرکز دربیستمین نشست مقامات ارشد و هجدهمین نشست وزیران امورخارجه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند مورد تصویب و حمایت کشوارهای عضو قرار گرفت. گفتنی است، جمعی از محققین و متخصصین داخلی و خارجی مرتبط با حوزه های تخصصی نمکزدایی و فناوری‌های مربوطه  از  کشورهای افریقای جنوبی، ایتالیا، بنگلادش، تایلند، چین، سریلانکا، عمان، هند، فرانسه، تانزانیا و همچنین جمهوری اسلامی ایران در این کارگاه شرکت خواهند نمود.

مراسم افتتاحیه این کارگاه در تاریخ 23 مهرماه سال جاری در محل  پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف از ساعت 09:30 تا 11 با حضور مقامات بلند ‌پایه وزارت امور خارجه، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سفرای کشورهای مذکور برگزار می‌شود.

کشور: United Statesآی پی شما: 3.236.207.90مرورگر شما: Unknown ?