کارگاه‌های آموزشی با محوریت "کارآفرینی فناورانه" برگزار خواهد شد

همزمان با بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملی:
همزمان با برگزاری بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملی، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران اقدام به برگزاری دو کارگاه آموزشی در خصوص موضوعات "چرا شرکت‌ها با شکست مواجه می‌شوند؟" و "فرآیند کارآفرینی فناورانه"، خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی: همزمان با برگزاری بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملی، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران اقدام به برگزاری دو کارگاه آموزشی در خصوص موضوعات "چرا شرکت‌ها با شکست مواجه می‌شوند؟" با ارائه  مهندس وحید مرتضوی ( ساعت 10 تا 11 صبح) و "فرآیند کارآفرینی فناورانه" توسط فرهاد عباسی ( ساعت 11 تا 12 صبح)، روز سه شنبه (1398/09/26) در فضای کارگاهی ستاد هفته پژوهش (سالن شماره (۵)- طبقه منفی یک) برگزار خواهد کرد.
علاقه مندان به شرکت در این کارگاه ها می‌توانند با توجه به برنامه زمان‎بندی در این دوره‌ها شرکت کنند. لازم به ذکر است حضور در کارگاهها رایگان بوده و به شرکت کنندگان گواهی حضور داده میشود.
نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملی از تاریخ 26 تا 29 آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران به روی بازدیدکنندگان باز خواهد بود.

 

کشور: United Statesآی پی شما: 35.172.230.154مرورگر شما: Unknown ?