نشست مشترك مديران سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران و مديران پژوهشگاه صنعت فراجا برگزار شد

در جهت انجام همكاري‌هاي مشترك در خصوص تامين نيازهاي پژوهشي كاربردي فرماندهي انتظامي جمهوري اسلامي ايران (فراجا) نشست مشترك مديران سازمان و مدیران فراجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، نشست مشترك مديران سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران و معاونت پژوهشي فراجا، با هدف بحث و تبادل نظر پيرامون محورهاي پژوهشي مورد نظر فراجا بر اساس تفاهم نامه امضا شده بين سازمان و فرماندهي انتظامي غرب استان تهران  با حضور دكتر حسن زمانيان معاون وزير و رئيس سازمان  و سرهنگ گودرزي  رئيس دفتر تحقيقات كاربردي فرماندهي غرب استان تهران و جمعي از مديران دو مجموعه درمحل سازمان برگزار شد.

در ابتدای جلسه دكتر زمانيان ضمن تسلیت شهادت جمعی از مدافعان امنیت کشور گفت: امیدواریم در راستای اهداف نیروی‌های انتظامی کشور که معطوف به حفاظت از مردم و نام و خاک ایران عزیز است بتوانیم همکاری‌های مناسبی را داشته باشیم.

معاون وزیر علوم در ادامه بیان داشت: برنامه ریزی ما برای خدمت صادقانه در راستای حل مشکلات و انجام پروژه‌های مشکل محور می‌باشد و در این راستا تلاش داریم با مجموعه‌های مختلف کشور وارد کارهای مشترک شویم. و امیدواریم امروز مقدمه‌ای برای این امر باشد.

در ادامه مديران مجموعه فراجا نيز ضمن معرفي اعضاي حاضر و نقش آن‌ها در تعريف و راهكارهاي انجام پروژه‌هاي كاربردي، به اين موضوع اشاره كردند كه در پي دستيابي به محصولات ارزان قيمت قابل استفاده توسط همه اقشار به منظور افزايش ايمني به ويژه در حوزه سرقت اماكن و خودرو مي‌باشند.

در ادامه روساي پژوهشكده‌هاي سازمان هريك به  زمينه هاي پژوهشي مرتبط با حوزه تخصصي و توانايي انجام آن‌ها در حوزه تحت مديريت خويش اشاره كردند.

در پایان،  قرار شد موضوعات به طور دقيق‌تر در كرسي دفاعي ارتباط با صنعت بررسي و  جهت انجام طرح‌هاي پژوهشي منتج به محصول مورد مطالعه قرار بگيرد.

قابل ذکر است در ادامه  مهمانان از آزمايشگاه تست تجهيزات حمل و نقل هوشمند در پژوهشكده برق بازديد کردند.

 

کشور: United Statesآی پی شما: 3.236.146.28مرورگر شما: Unknown ?