مهم‌ترین مرحله در پیشرفت کشور تبدیل علم به فناوری و محصول است

پرفسور حسن زمانیان رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران:
پرفسور زمانیان مراسم اهداء جوایز برگزیدگان جشنواره خوارزمی از طرف سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) بر اهمیت تولید علم به محصول تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی: مراسم اهداء جوایز برگزیدگان جشنواره خوارزمی از طرف سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO)  صبح امروز با حضور پروفسور حسن زمانیان رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و منتخبان برگزیدگان در محل سازمان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رئیس سازمان ضمن تبریک این موفقیت به برگزیدگان جشنواره خوارزمی با بیان اینکه امروز کشور نیازمند همت و تلاش محققان جوان چون شما می‌باشد، گفت: مهم‌ترین مرحله در پیشرفت کشور تبدیل علم به فناوری و محصول است و در حال حاضر محققان کشور در این مرحله هستند و با همت جوانان با انگیزه، توانمند و دارای ایده و فکر هم‌چون شما، کشور در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار دارد.
 پروفسور زمانیان با بیان اینکه نیاز امروز کشور توجه به سخنان رهبر انقلاب اسلامی و تلاش در جهت محقق ساختن اهداف شعار سال می‌باشد گفت: شما برگزیدگان جوان جشنواره خوارزمی امروز بدون توقف و برای تبدیل طرح‌ها و ایده‌هایتان به محصول باید همت کنید و تلاش دوچندان داشته باشید و در این راه، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در کنار شما است و می توانید از تمام امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این سازمان استفاده کنید.

در ادامه مراسم منتخبان برگزیدگان جشنواره‌ جوان دوره‌های بیست و دومین و بیست و سومین جوایز ارسالی از طرف سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO)  را پرفسور زمانیان دریافت کردند.

قابل ذکر است سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO)   بیش از بیست سال  از جشنواره‌های جوان و بین المللی خوارزمی حمایت می‌کند. این سازمان، هر سال به سه طرح برتر و حایز شرایط دریافت جایزه آن سازمان، مدال و گواهینامه  اعطا می‌کند. در دوسال متوالی برگزیدگان دوره های بیست و دوم و بیست و سوم جشنواره جوان خوارزمی موفق به دریافت جوایز این سازمان شده‌اند. 

برگزیدگانی که موفق به دریافت جوایز سازمان جهانی مالکیت فکری شده اند عبارتند از:

1-عباس کرمی(بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی)

2- صبا قیومی و نیما ملکی(دارای طرح مشترک با مشارکت برابر در بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی)

3- محمد ایرانی و لیلا روشنفکر راد (دارای طرح مشترک با مشارکت برابر در بیست و سومین جشنواره جوان خوارزمی)

4- آرش طهری (بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی)

5- محمد صدر الساداتی (بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی)

6- عسل پیدایی (بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی)

کشور: United Statesآی پی شما: 3.236.47.240مرورگر شما: Unknown ?