معارفه رییس پارک علم و فناوری سازمان

در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران انجام شد:
معارفه رییس پارک علم و فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران انجام شد.

به گزارش روابط عمومی: امروز (14 تیرماه) با حضور دکتر علیرضا عشوری رییس سازمان، جلسه معارفه رییس پارک علم و فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و تعدادی از مدیران در محل سالن ابوریحان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر عشوری گزارشی از عملکرد سازمان و روند تبدیل مرکز رشد واحدهای فناور سازمان به پارک علم و فناوری و هم‌چنین برنامه‌های پیش رو را ارائه داد. ایشان هم‌چنین از همکاران سازمان در پست‌های مدیریتی سابق به سبب تلاش‌ها و همکاری با مدیریت سازمان قدردانی و از همکارانی که در پست‌های جدید قبول مسئولیت کرده‌اند تشکر کرد.

در ادامه از تلاش‌های تعدادی از مدیران سابق سازمان با لوح تقدیر و هدیه قدردانی کردند. در این قسمت از زحمات دکتر اردکانی رییس سابق مرکز رشد سازمان، دکتر رحمانی معاون سابق نوآوری و تجاری سازی سازمان، دکتر عابدی مدیر سابق مالکیت فکری و تجاری سازی، دکتر ازگلی مدیر سابق دفتر ارتباط با صنعت و خدمات فناوری و دکتر زنوزی رییس سابق اداره خدمات فناوری قدردانی شد.

در ادامه این جلسه دکتر احمد مظفری به عنوان اولین سرپرست پارک علم و فناوری سازمان حکم خود را از رییس سازمان دریافت کرد. هم‌چنین دکتر عباس فرازمند به عنوان سرپرست امور جذب و توسعه فناوری، دکتر مرجان رجبی به عنوان سرپرست آزمایشگاه‌های مرکزی، دکتر حسنعلی ازگلی به عنوان سرپرست پشتیبانی و امور فناوری، دکتر روزبه عباس‌زاده به عنوان سرپرست تجاری سازی و بازار یابی و مهندس سماحه کلانتر به عنوان سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور احکام خود را دریافت کردند.

کشور: United Statesآی پی شما: 35.168.110.128مرورگر شما: Unknown ?