مراسم بزرگداشت روز کارمند برگزار شد

دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در مراسم روز کارمند بر عدالت محوری در همه زمینه‌ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی: مراسم بزرگداشت روز کارمند و قدردانی از کارمندان سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران صبح امروز با حضور دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان و هم‌چنین دکتر امانی مشاور عالی ایشان و دکتر رضا سپهوند معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و کارمندان سازمان در محل سالن ابوریحان برگزار شد.

دکتر زمانیان در این جلسه ضمن تاکید بر رعایت عدالت در همه زمینه‌ها برای ارتقاء معیشت و رفاه کارمندان بر نقش بنیادی کارمندان در توسعه سازمان و پیشرفت کشور تاکید کرد و گفت: در سازمان ما دو رکن اصلی داریم یکی اعضای هیات علمی و دیگری کارمندان عزیز می‌باشد و بدون حضور یکی از این ارکان چرخ سازمان به پیش نخواهد رفت. باید کمر همت بست و آستین را بالابزنیم و در مسیر خدمت خالصانه و با جدیت، برنامه ریزی و تدبیر امور را به جلو برده و برای سرافرازی کشور عزیزمان تلاش کنیم.

معاون وزیر علوم در ادمه گفت: این هفته یاداور روزهای شهادت خادمین ملت رجایی و باهنر است. من از این فرصت استفاده می‌کنم و هفته دولت را خدمت همه خدمت‌گزاران خدوم جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض می‌نمایم و هم‌چنین روز کارمند را خدمت همه شما تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. و امیدواریم در این مسیر که از طرف الگوهای انقلابی و از جنس مردم هم‌چون شهیدان رجایی و باهنر و در این سال‌ها سردار دل‌ها شهید سلیمانی ریل گزاری کرده‌اند به سمت خدمت به مردم و پیشرفت کشور عزیمان حرکت کنیم.

دکتر زمانیان در بخش دیگری ضمن تلاش بر دست یابی به جایگاه گذشته و ویژه سازمان بیان داشت: با توجه به پتانسل موجود، نیروی انسانی توانمند و حمایت‌های دولت خدمت‌گزار بر آنیم تا کارهای بزرگ و در شان سازمان انجام دهیم.

در ابتدای این جلسه نیز دکتر سپهوند معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی سازمان ضمن تبریک روز کارمند گفت: برنامه‌های متنوعی برای توسعه و توانمند سازی سرمایه‌های انسانی و ارتقاء معیشت همکاران در سازمان در نظر گرفته‌ایم از جمله، در بخش مسکن و احیای تعاونی مسکن در این زمینه رایزنی‌هایی با سازمان‌های دولتی صورت گرفته است تا بتوانیم از ظرفیت‌های کشوری و منطقه در حوزه مسکن برای همکاران گام‌های موثری برداریم.

ایشان در رابطه با عدالت محوری و استفاده از مزایای اضافه کار نیز گفت: برای اضافه کارهمکاران مکانیزمی در نظر گرفته شده که عدالت بین همکاران عزیز رعایت و احساس شود. ما در برنامه‌های پیشرو ارتقاء آموزش دانش‌های ضمن خدمت کارکنان و هم‌چنین رویکرد جانشین پروری در جهت توانمند سازی همکاران پیش بینی کرده‌ایم.

وی در ادامه بیان داشت: در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی مکاتباتی با وزارت متبوع و سازمان برنامه و بودجه انجام خواهد شد تا در حد توان یک امنیت شغلی را برای همکاران به ارمغان آورد.

در ادامه جلسه دکتر امانی مشاور عالی سازمان نیز ضمن توجه به جایگاه و عملکرد کارمندان در پیشبرد اهداف سازمان گفت: مهم است که دست در دست هم کار و خدمتی انجام دهیم که در مسیر توسعه کشور و سرافرازی ملت عزیزمان باشد و این با همراهی همه ارکان سازمان به ویژه کارمندان و اعضای هیات علمی امکان پذیر می‌باشد.

قابل ذکر است در این مراسم دکتر زمانیان از همه کارکنان سازمان با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی به سبب همراهی در انجام ماموریت‌های سازمان قدردانی و هم‌چنین از همکاران بازنشسته سال‌های 1397 تا 1400 با لوح تقدیر و هدیه نقدی قدردانی کرد.

 

کشور: United Statesآی پی شما: 18.208.187.128مرورگر شما: Unknown ?