سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر روز مقاومت و پیروزی گرامی باد.

به گزارش روابط عمومي ، دكتر حسن زمانيان معاون وزير و رئيس سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران در پيامي چهل و يكمين سالگرد حماسه غرورآفرين «سوم خرداد» و آزادسازي خرمشهر را تبريك گفت. متن اين پيام بدين شرح است :

بسم الله الرحمن الرحيم

"سوم خرداد ” نام ايثارگران و جان بركفان سپاه و بسيج و ارتش را بر تارك قامت استوار ايران اسلامي و سپهر اين مرز و بوم تا هميشه تاريخ ماندگار كرد " ايثار و شهادت طلبي فرزندان ملت ايران در جبهه هاي نبرد با مزدوران استكبار جهاني نشان داد اين عزم، اراده و ايمان الهي و انديشيدن به آرمان ها و ارزش هاي ديني و ملي است كه مي تواند تاريخ ساز واقع شود و دشمني تحت حمايت قدرت هاي بزرگ را با خفت و خواري از سرزمين هاي اشغال شده فراري و در ادامه اجازه ندادند حتي يك وجب از خاك مقدس وطن در تسلط دشمن باقي بماند. ضمن گراميداشت چهل و يكمين سالگرد حماسه غرورآفرين «سوم خرداد» و آزادسازي خرمشهر، به روح پرفتوح بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران امام خميني (ره) و تمامي شهداي انقلاب اسلامي درود فرستاده و عزت و سرفرازي جمهوري اسلامي را از خداوند متعال مسألت مي‌نمايد.

لازم به يادآوري است ملت غيور ايران به زعامت رهبر فرزانه انقلاب اسلامي حضرت امام خامنه اي (حفظ الله ) هر روز در حال خلق سوم خردادهاي خاص در زمينه هاي مختلف مرتبط با اقتدار ايران اسلامي هستند. ضمن رشادت همه تلاشگران اين عرصه يادآوري مي‌شود شالوده اين افتخارات تمسك جستن به ريسمان محكم ولايت فقيه است كه همگان بايد آن را قدر شناخته و در جهت تبيين تائيدات اين امر الهي در پيش برد نظام مقدس اسلامي لحظه اي درنگ نكنند.

کشور: United Statesآی پی شما: 44.210.151.5مرورگر شما: Unknown ?