"سرپرست پژوهشكده برق و فناوري اطلاعات" منصوب شد

با حکم رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران:
پروفسور حسن زمانیان، رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صدور حکمی، دکتر «شروین امیری» را به عنوان "سرپرست پژوهشكده برق و فناوري اطلاعات " منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی در متن حکم انتصاب دكتر شروین امیری آمده است:
"با سلام و احترام؛
   با توجه به توانمندي‌ها و تجارب ارزنده جنابعالي و بنا به پيشنهاد معاون محترم سازمان و سرپرست پژوهشگاه فناوري‌هاي نوين، به موجب اين حكم به عنوان "سرپرست پژوهشكده برق و فناوري اطلاعات" منصوب مي‌شويد.

   با توجه به نام‌گذاري سال "توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين" از سوي مقام معظم رهبري انتظار دارد با استفاده از توانمندي‌هاي شخصي و هم‌فكري و همراهي گروه‌هاي تخصصي تابعه و اعضاي هيئت علمي، كارشناسان پژوهشي و ساير همكاران، در جهت توسعه برنامه‌ريزي شده و هدفمند فعاليت‌هاي علمي تخصصي پژوهشكده در جهت نيل به اهداف ذيل همت مضاعف نمائيد.

· مطالعه و پيشنهاد ايجاد گروه‌هاي جديد پژوهشي

· نيازسنجي و امكان توسعه و افزايش اعضاء هيئت علمي متخصص گروه‌هاي آن پژوهشكده

· تلاش براي تعريف و اجراي طرح هاي مشترك با ساير مراكز تحقيقاتي و دانشگاهي در سطح ملي و بين‎المللي

· تقويت و افزايش طرح هاي پژوهشي اعضاء هيئت علمي و انتشار يافته‌هاي علمي در مجلات معتبر

· انجام هماهنگي­‌هاي لازم براي ايجاد ارتباط پژوهشي و مغزافزاري با بهره­ گيري از توان فني و مهندسي شركت­‌هاي دانش بنيان مستقر در پارك علم و فنآوري سازمان

  به روز رساني و سامان دهي بخش هوا و فضاي پژوهشكده

راه اندازي مجلات علمي و پژوهشي

 هم‌چنين شايسته است با تلاش مضاعف، ضمن كمك تخصصي در افزايش فعاليت‌هاي حمايتي سازمان، در ارتباط با تعريف پروژه‌هاي توسعه فناوري‌هاي نوين مشتري‌مدار و به ويژه پروژه‌هاي بزرگ و جلب توافق كارفرمايان ذي‌ربط و اجراي آن‌ها، پژوهشكده را بيش از پيش فعال نموده و خدمات ارزشمند و شايسته‌اي را براي توسعه كشور در عرصه فناوري پايه‌گذاري نمائيد، به نحوي كه آن پژوهشكده در اين عرصه پيشرو و الگو گردد و توانمندي‌هاي بالقوه آن تجلي عيني يابد و افتخار آفرين شود.

از خداوند متعال توفيقات شما را در انجام وظائف و تحقق اهداف مذكور را مسئلت دارم."

قابل ذکر است دكتر شروين اميري از سال 1379 به پژوهشكده برق و فناوري اطلاعات سازمان پيوست. سه دوره رياست پژوهشكده برق، مديريت دفتر مركزي ارتباط با صنعت، مديريت امور محققان و نوآوران، دبيري دو دوره جشنواره جوان خوارزمي و عضويت در دو دوره هيأت مميزه سازمان از جمله فعاليت‌هاي اجرايي ایشان است. وی چاپ 33 مقاله در مجلات علمي و پژوهشي معتبر، 46 مقاله در كنفرانس‌هاي علمي و بين المللي و اجراي 49 طرح پژوهشي ارجاعي را در كارنامه خود دارند. دكتر اميري در حال حاضر استاد تمام گروه مخابرات و فناوري ماهواره پژوهشكده برق مي‌باشند.

کشور: United Statesآی پی شما: 3.236.47.240مرورگر شما: Unknown ?