سرپرست "پشتيباني امور فناوري" منصوب شد

با حکم رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران:
دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، دكتر حسنعلی ازگلی را به عنوان سرپرست "پشتيباني امور فناوري" سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، دكتر حسنعلی ازگلی را به عنوان سرپرست "پشتيباني امور فناوري" سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

در متن این حکم آمده اشت:

"

نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده جنابعالي در حوزه نوآوري و فناوري و بنا به پيشنهاد سرپرست محترم پارك علم و فناوري به موجب اين حكم به سمت "سرپرست پشتيباني امور فناوري" منصوب مي‏شويد.

  انتظار دارد با تلاش مضاعف و بهره­ مندي از تمام ظرفيت­هاي موجود در پارك جديدالتاسيس علم و فناوري و همچنين پژوهشگاه فناوريهاي نوين در جذب، حمايت و توانمندسازي شركت­هاي فناور و دانش بنيان، قدم­هاي مؤثري را برداريد. توسعه زيست بوم نوآوري و فناوري و پيشبرد اهداف كلان سازمان در راستاي كارآفريني فناورانه و اقتصاد دانش بنيان، تاسيس پرديس­ هاي مشترك علم و فناوري با دانشگاه­ها و موسسات پژوهشي، توسعه تعاملات بينالمللي پارك و شركتهاي فناور مستقر، گسترش همكاريهاي پژوهشي و فناوري ميان شركت­هاي مستقر در پارك با پژوهشگاه فناوريهاي نوين، تكميل و اجراي سامانه (پلتفرم) پارك، از اهم وظايف جنابعالي مي­باشد. 

  اميد است با استعانت از خداوند متعال در انجام وظايف محوله و اين مأموريت خطير موفق و مؤيد باشيد."

 

کشور: United Statesآی پی شما: 44.200.101.84مرورگر شما: Unknown ?