سرپرست "تجاري سازي و بازاريابي" منصوب شد

با حکم رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران:
دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، دكتر روزبه عباس‌زاده را به عنوان "سرپرست تجاري سازي و بازاريابي"سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، دكتر روزبه عباس‌زاده را به عنوان "سرپرست تجاري سازي و بازاريابي" سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

"

نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده جنابعالي در حوزه نوآوري و فناوري و بنا به پيشنهاد سرپرست محترم پارك علم و فناوري به موجب اين حكم به سمت "سرپرست تجاري سازي و بازاريابي" منصوب مي‏شويد.

 انتظار دارد با تلاش مضاعف و بهره­‌مندي از تمام ظرفيت­هاي موجود درپارك جديدالتاسيس علم و فناوري و هم‌چنين پژوهشگاه فناوري‌هاي نوين در جذب، حمايت و توانمندسازي شركت‌­هاي فناور و دانش بنيان، قدم‌­هاي مؤثري را برداريد. توسعه زيست بوم نوآوري و فناوري و پيشبرد اهداف كلان سازمان در راستاي كارآفريني فناورانه و اقتصاد دانش­‌بنيان، بهبود خدمات و حمايتهاي مورد نياز شركت‌­هاي فناور به منظور توسعه كسب و كارهاي دانش­‌بنيان، تجاري‌سازي نتايج تحقيقات و ثروت‌آفريني مبتني بر علم و فناوري، از اهم وظايف جناب‌عالي مي­باشد. 

  اميد است با استعانت از خداوند متعال در انجام وظايف محوله و اين مأموريت خطير موفق و مؤيد باشيد."

کشور: United Statesآی پی شما: 35.168.110.128مرورگر شما: Unknown ?