سرپرست «اداره كل امور مالي سازمان» منصوب شد

دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، رحمان خوش خلق را به سمت سرپرست اداره كل امور مالي سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی در این حکم آمده است:

  با سلام و تشكر از قبول مسئوليت، نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالي و به پيشنهاد معاون محترم پشتيباني و منابع انساني به موجب اين حكم به عنوان "سرپرست اداره كل امور مالي سازمان" منصوب مي‌شويد. انتظار مي‌رود علاوه بر وظايف محوله مذكور در ماده 18 آئين‌نامه مالي- معاملاتي سازمان نسبت به موارد ذيل اقدامات لازم و مؤثري را معمول داريد.
الف- تمهيدات لازم جهت تسريع در گردش كار آن حوزه و نيز تسريع در پرداخت‌ها ضمن حفظ دقت كامل و رعايت دقيق قوانين و دستورالعمل‌هاي حاكم.
ب- اجراي كامل حسابداري تعهدي و به‌روز رساني سيستم حسابداري.
پ- بررسي و تسويه حساب كامل طلب‌كاران و بستانكاران سازمان و نهائي نمودن آنها و در صورت وجود مشكل ارجاع به هيأت ریيسه جهت تعيين تكليف و در صورت لزوم هيأت امناء محترم.
ت- بررسي و رسيدگي حساب‏هاي سنواتي گذشته و تلاش حداكثري جهت تعيين تكليف و مختومه نمودن آنها با اخذ مجوزهاي لازم در صورت نياز.  
  اميد است با مساعدت و همكاري متقابل ساير معاونين و مديران در انجام امور محوله به نحو احسن موفق و مؤيد باشيد.

هم‌چنین دکتر عشوری در پیام جداگانه به سید محمد تقی زاده از زحمات ایشان در مدت تصدی مدیریت اداره کل امور مالی سازمان تشکر کرد.

 

کشور: United Statesآی پی شما: 35.172.230.154مرورگر شما: Unknown ?