رونمایی از سامانه مشترک کارورزی وزارت جهادکشاورزی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

مراسم رونمايي از سامانه طرح كارورزي دانشجويان رشته‌هاي كشاورزي و منابع طبيعي با حضور مقاماتي از وزارتين عتف و جهاد كشاورزي برگزار شد.

مراسم رونمایی از سامانه و شروع به کار طرح کارورزی دانشجویان رشته‌های کشاورزی و منابع طبیعی  با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت عتف، رییس گروه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی وزارت عتف، دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، معاون آموزشی مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی و همچنین مدیرکل ارتباط با صنعت و خدمات فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، روز یکشنبه 17 اسفندماه به صورت مجازی برگزار شد.

دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در این مراسم اظهار کرد: خوشحالیم که با ایجاد زیرساخت و هماهنگی‌ها، این سامانه ایجاد شده و آغاز به کار این سامانه با همراهی پررنگ بخش خصوصی انجام شده است.

دکتر باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این مراسم اشاره کرد: سامانه کارورزی دانشجویان کشاورزی و منابع طبیعی باید به عنوان یک سامانه مشترک بین وزارت جهادکشاورزی و وزارت عتف به عموم مردم معرفی شود که یک حس خوبی ایجاد شود برای این کار مشترک که در آینده بخش کشاورزی کشور تاثیرگذار خواهد بود.

دکتر حسنعلی ازگلی، مدیرکل ارتباط با صنعت و خدمات فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در این نشست، ضمن معرفی سامانه ملی کارآموزی، به بیان گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های آتی در راستای پیاده سازی و توسعه یک سامانه مشترک بین این سازمان و مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی پرداخت.

لازم به ذکر است، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به عنوان مجری سامانه ملی کارآموزی، نقش مؤثری در ارتقای سطح کیفی دوره های کارآموزی و کارورزی دانشجویان کشور در سالهای اخیر داشته است.

کشور: United Statesآی پی شما: 3.233.219.103مرورگر شما: Unknown ?