دکترحمیدرضا طهوری از سازمان بازدید کرد

به منظور آشنایی با پژوهشکده زیست فناوری سازمان و تبیین طرح تقسیم کار ملی در حوزه زیست فناوری:
نشست هم‌افزایی اعضای هیات علمی پژوهشکده زیست فناوری سازمان با گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: نشست مشترک ریسس و اعضای هیات علمی پژوهشکده زیست فناوری سازمان با دکتر حمیدرضا طهوری رئیس گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به همراه اعضاء و کارشناسان این گروه به منظور بازدید و آشنایی با پژوهشکده زیست فناوری و تبیین طرح تقسیم کار ملی در حوزه زیست فناوری، روز یک‌شنبه 16 تیرماه در محل این پژوهشکده در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد.

در این نشست پس از معرفی اعضای هیأت علمی و مهمانان، دستاوردهای پژوهشی و صنعتی پژوهشکده زیست فناوری معرفی و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در ادامه جلسه دکتر طهوری درخصوص نحوه حمایت های پژوهشی ستاد توضیحاتی ارائه و نسبت به اجرایی شدن توافق نامه و فعالیت های پژوهشکده در راستای توافق نامه تأکید کردند.

در پایان این نشست دکتر طهوری و تیم همراه از بخش‌های مختلف پژوهشکده زیست فناوری شامل واحد پایلوت نیمه صنعتی، موزه تخصصی و گنجینه گلسنگ های ایران (هرباریوم)، آزمایشگاه های زیست فناوری سلولی و مولکولی، زیست فناوری دریا، زیست فناوری میکروبی، زیست فناوری صنایع غذایی و زیست فناوری محیط زیست بازدید کرد.

 

 

 

کشور: United Statesآی پی شما: 44.210.77.106مرورگر شما: Unknown ?