تفاهم نامه همکاری چهارجانبه با حضور سازمان در دانشگاه یاسوج منعقد شد

در راستای هم افزایی و توسعه دانش فنی انجام شد
تفاهم نامه چهارجانبه بین سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، دانشگاه یاسوج و پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویر احمد به منظور همکاری های علمی، پژوهشی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی ، به منظور همکاری های علمی، دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران ، دکتر امید رضا رضایی فر سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، دکتر زراسوندی مدیرکل محترم پشتیبانی حوزه فناوری و نوآوری وزارت عتف ، دکتر بهادر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج و دکتر محسن فرزین رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد، در محل دانشگاه یاسوج تفاهم نامه ای امضا کردند.
در راستای هم افزایی و توسعه دانش فنی این تفاهم نامه فی مابین معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، دانشگاه یاسوج و پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد منعقد شد .
این تفاهم نامه با موضوع همکاری های طرفین در جهت 1- احصا نیازها ، اولویت های راهبردی و مسائل مرتبط با استان کهگیلویه و بویراحمد 2- ماموریت محور کردن و هدایت توانمندی‌های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری استان در جهت رفع نیازهای استان کهگیلویه و بویراحمد منعقد شد .
 

کشور: United Statesآی پی شما: 44.210.151.5مرورگر شما: Unknown ?