تفاهم نامه همکاری با دانشگاه مازندران امضا شد

در راستای نهادینه سازی تعاملات علمی و پژوهشی بین مراکز پژوهشی و دانشگاهی :
تفاهم نامه همکاری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با دانشگاه مازندران به منظور ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی: تفاهم نامه همکاری با محوریت ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی به صورت غیر حضوری بین دکتر علیرضا عشوری رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و دکتر کورش نوذری رییس دانشگاه مازندران امضا شد. از مفاد این تفاهم نامه مشترک می توان به فراهم سازی زمینه­‌های همکاری طرفین در چهار حوزه کلان و استراتژیک از جمله موارد زیر اشاره کرد:

- فعالیتهای  پژوهشی در قالب تعریف و اجرای پروژه‌های مشترک که به  چاپ مقالات و کتاب‌ها، رساله‌­ها، طرح‌های تحقیقاتی، گزارش‌ها  منجر می‌گردد.

- فعالیت‌های آموزشی در قالب ارائه دوره های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت (تحصیلات تکمیلی) به شکل مشترک.

- فعالیت‌های خدمات مشاوره در رشته‌های تجاری سازی، حقوق مالکیت فکری، مربیگری برای راه­‌اندازی و پایدارسازی کسب­ و کارهای دانش ­بنیان (کارآفرینی دانشگاهی و طراحی مشاغل جدید برای جامعه) مرتبط با همه رسته­‌ها و رشته­‌های تحصیلی دانشگاهی.

- موارد پیش­بینی نشده دیگر که حسب مورد، طبق بحث‌ها و مذاکرات کارشناسی، با توافق طرفین به این تفاهم‌نامه اضافه خواهند شد.

قابل ذکر است این تفاهم نامه بخاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت غیر حضوری امضا شد.

 

کشور: United Statesآی پی شما: 34.229.131.158مرورگر شما: Unknown ?