تبریک هفته پژوهش

دکتر علیرضا عشوری با ارسال پیام هفته پژوهش را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی: دکتر علیرضا عشوری رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با ارسال پیامی هفته پژوهش و فناوري و روز پژوهش را تبریک گفت.

در متن این پیام خطاب به همکاران سازمان آمده است:

"با عرض سلام و احترام خدمت تمامي همكاران محترم سازمان

پژوهش يكي از مهمترين ابزارها براي نيل به پيشرفت و توسعه همه‌جانبه كشورها است. پژوهش هزينه نيست، بلكه سرمايه اي ارزشمند است كه منجر به دانايي و توانايي، ايجاد اشتغال و توليد ثروت و رفاه و امنيت اجتماعي شده و از اين طريق ضامن استقلال، خودكفايي و اقتدار جامعه مي شود. از اين منظر مي توان گفت كه تحقيق كردن يك مجاهدت علمي مستمر است.   

   اينجانب فرارسيدن 25 آذر ماه كه به نام "روز پژوهش" مزين شده و همچنين "هفته پژوهش و فناوري " كه امسال با شعار "پژوهش و فناوري در خدمت جهش توليد" برگزار مي شود را به تمام فعالان عرصه پژوهش و فناوري، به ويژه همكاران گرامي خود كه دست در دست هم در خانواده بزرگ سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران در مسير انجام و حمايت از پژوهش هاي كاربردي و توسعه اي به منظور تامين نيازهاي فناورانه كشور و خلق ارزش استراتژيك و ثروت در جامعه، تلاش مي كنند تبريك و تهنيت عرض كرده و توفيق روزافزون همه اين عزيزان در عرصه پژوهش و فناوري را از درگاه خداوند متعال طلب دارم."

                                                                                                                         

کشور: United Statesآی پی شما: 34.229.131.158مرورگر شما: Unknown ?