برگزاری وبينارهای معرفی سامانه ملي كارآموزي

معرفي سامانه ملي كارآموزي و آشنايي با امكانات و قابليت‌هاي آن در 3 وبينار جداگانه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی: معاونت تجاري سازي و بازاريابي پارك علم و فناوري سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران، 3 وبينار آموزشي در تاريخ هاي 24 بهمن، 7 و 9 اسفند سال جاري در راستای معرفی سامانه کارآموزی ببرگزار کرد.

 این وبینارها با حضور تعدادی از مراکز تحت پوشش وزارت جهاد کشاورزی، وزارت نیرو و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به طور جداگانه و با شرکت بیش از 300 نفر برگزار شد.

در این وبینارهای، دكتر روزبه عباس زاده، معاون تجاري سازي و بازاريابي پارك علم و فناوري ضمن اشاره به ارزش و اهمیت دوره های كارآموزي، برای دریافت نظرات در مورد سامانه ملي كارآموزي اعلام آمادگی کرد و پیشنهادهایی برای ارتقا و توسعه سامانه با همکاری دانشگاه ها و واحدهای پذیرنده ارائه کرد.

زهره جعفري، كارشناس گروه كارآموزي نيز كلياتي از تاريخچه كارآموزي در سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران، ويژگي‌هاي سامانه ملي كارآموزي، مزاياي استفاده از سامانه، فرآيند جايابي، آمارهاي موجود در سامانه ملي كارآموزي، راه اندازي نسخه جديد سامانه ملي كارآموزي، قابليت‌هاي سامانه جديد براي دانشجويان، قابليت‌هاي سامانه جديد براي دانشگاه‌هاي و قابليت‌هاي سامانه جديد براي واحدهاي پذيرنده كارآموزي و گزارش‌گيري و پايش سرشاخه‌ها از زيرشاخه‌هاي خود، توضيحاتی را ارائه كرد

. نحوه ثبت نام، و كار با منوهاي كارتابل كاربران نيز از سوي مهندس سجاد زرگر كارشناس فني سامانه ملي كارآموزي با شرح تمام مراحل از ثبت نام تا صدور گواهي پايان دوره به صورت آنلاين و عملي براي تمام كاربران ارائه شد و در پایان به پرسش‌های کاربران پاسخ داده شد.

کشور: United Statesآی پی شما: 35.168.110.128مرورگر شما: Unknown ?