با حکم معاون وزیر و رئیس سازمان، سرپرست پژوهشكده شيمي دارويي منصوب شد .

دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان با صدور حکمی دکتر فرج‌اله مهنازاده را به عنوان سرپرست پژوهشكده شيمي دارويي منصوب کرد

به گزارش روابط عمومی، دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صدور حکمی دکتر فرج‌اله مهنازاده را به عنوان سرپرست پژوهشكده شيمي دارويي منصوب کرد.

متن حکم مذکور بدین شرح می باشد:

با سلام و احترام؛

  نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي و بنا به پيشنهاد رئيس محترم پژوهشگاه فناوري‌هاي نوين، به موجب اين حكم از تاريخ 01 /  01 /  1403 به عنوان "سرپرست پژوهشكده شيمي داروييسازمان منصوب مي­‌شويداز آنجا كه فرآيندهاي نوين در حوزه دارويي زيربناي سلامت و درمان هر كشور را تشكيل مي‌دهد، توسعه و بسط تكنيك‌ها و دانش استفاده بهينه در خصوص توليد داروهاي خاص از نيازهاي پژوهش محور كشور عزيزمان ايران اسلامي است. اميدوارم با برنامه‌ريزي و اهتمام ويژه جنابعالي و بر اساس اهداف، سياست­‌ها و برنامه‌هاي پژوهشي مصوب سازمان و همچنين بهره‌مندي از نظرات و تجارب مفيد اعضاي محترم هيئت علمي و كارشناسان پژوهشي در جهت طراحي و اجراي برنامه­‌هاي مشترك پژوهشي و فناوري و پروژه‌هاي بزرگ ملي، ارتقاء و توسعه ارتباطات علمي با دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشي داخل و خارج از كشور، گام‌هاي موثري برداريد. اهم وظايف جنابعالي عبارتند از:

- ايجاد زمينه لازم براي اجراي پروژه‌هاي كاربردي و كلان-ملي

- تهيه برنامه بلندمدت و راهبردي پژوهشكده

- تهيه و توليد دانش فني داروهاي خاص و اساسي مورد نياز كشور

- ارتباط مؤثر با ساير نهادها و ارگان‌هاي با مأموريت مشابه

- جذب اعضاي هيئت علمي پژوهشي تراز اول

- تهيه امكانات و ادوات آزمايشگاهي لازم

- استفاده از ظرفيت‌هاي سازماني، منطقه‌اي و ملي جهت ارتقاء پژوهشكده

- ارتباط مؤثر و همكاري با نهادهاي ملي و بين‌المللي 

     اميد است با استعانت از خداوند متعال در اين ماموريت خطير موفق و مويد باشيد.

کشور: United Statesآی پی شما: 3.92.91.54مرورگر شما: Unknown ?