بازدید مدیران پارک علم و فناوری سازمان از پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی

به منظور بررسی زمینه‌های همکاری‌های مشترک:
مدیران پارک علم و فناوری سازمان در بازدیداز پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با امکانات و توانمندی‌های این پارک آشنا شدند.

  مدیران پارک علم و فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، به منظور آشنایی با امکانات و دستاوردهای پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی و بررسی زمینه‌های مشترک همکاری چهارشنبه (19 آبان‌ماه) از این پارک بازدید کردند.

در جلسه مشترک  دکتر احمد مظفری رئیس پارک علم و فناوری سازمان ضمن تقدیر از دستاوردهای حاصل شده در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، نسبت به توسعه همکاری‌های مشترک بین پارک‌ها و به اشتراک گذاری توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های مستقر در پارک‌ها تأکید کردند.  

در ابتدای این جلسه، دکتر عبدالرضا واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی ضمن عرض خیرمقدم مهم‌ترین اقدامات انجام شده در پارک در حوزه‌های توسعه فناوری، بازاریابی و تجاری سازی محصولات و خدمات، حمایت از شرکت‌ها و هسته‌های فناور و هم‌چنین گسترش دامنه فعالیت مراکز رشد در سطح استان را تشریح کرد.
بازدید از نمایشگاه ربع رشیدی و تعامل با برخی از دانشگاهیان و فناوران استان در حاشیه نمایشگاه، از دیگر برنامه های این رویداد بود.  
قابل ذکر است در این بازدید، دکتر ازگلی (معاون پشتیبانی امور فناوری)، دکتر عباس‌زاده (معاون بازاریابی و تجاری سازی) و  مهندس سماحه کلانتر (رئیس مرکز رشد) پارک سازمان، نیز حضور داشتند.