بازدید مدیران پارک علم و فناوری سازمان از دانشگاه سیستان و بلوچستان

به منظور بررسی زمینه‌های همکاری‌های مشترک:
مدیران پارک علم و فناوری سازمان در بازدید از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان با امکانات و توانمندی‌های این پارک آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی: دکتر علیرضا عشوری رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، با همراهی دکتر احمد مظفری رئیس پارک علم و فناوری سازمان یکشنبه (30 آبان ماه) به منظور بررسی زمینه‌های همکاری مشترک  از دانشگاه سیستان و بلوچستان و پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان بازدیدبازدید کردند.
در ابتدای این بازدید و در جلسه مشترک  دکتر محمد نبی شهیکی تاش رئیس پارک استان سیستان و بلوچستان به بیان مهم‌ترین اقدامات انجام شده در آن مجموعه از جمله راه اندازی مراکز رشد در شهرستان‌های استان، گسترش زیست بوم کارآفرینی فناورانه، ایجاد کانون‌های توسعه در چندین حوزه تخصصی و هم‌چنین آموزش و توانمندسازی جوانان در سطح استان اشاره کرد. 
در ادامه دکتر عشوری ضمن ابراز خرسندی از حضور در این پارک ضمن بیان لزوم گسترش همکاری‌های دوجانبه نسبت به بهره‌مندی هرچه بیشتر از ظرفیت‌های مشترک دوطرف تأکید کردد.

دکتر مظفری رئیس پارک سازمان نیز در این جلسه، به برخی از توانمندی‌های پارک علم و فناوری سازمان و برنامه‌های توسعه‌ای پارک برای ارتقاء سطح فعالیت‌های ملی و منطقه‌ای اشاره و ابراز امیدواری کرد در ادامه از توانمندی‌های هر دو پارک جهت هم‌افزایی بیشتر استفاده شود.
حضور در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه سیستان و بلوچستان، بازدید از آزمایشگاه‌های تخصصی و مراکز توسعه کسب و کارهای خلاق آن دانشگاه از دیگر برنامه‌های این رویداد بود.   
در این بازدید، دکتر ازگلی (معاون پشتیبانی امور فناوری)، دکتر عباس زاده (معاون بازاریابی و تجاری سازی) و مهندس کلانتر (رئیس مرکز رشد)، نیزحضور داشتند.