بازدید رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در چین و رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در مالزی از سازمان

در راستای همکاری های علمی بین المللی انجام شد
رایزن علمی کشور چین و رایزن علمی کشورمالزی در روز دوشنبه نوزده دی ماه از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی: دکتر صراف رایزن علمی کشور مالزی و دکتر مهیار رایزن علمی کشور چین که به زودی عازم محل ماموریت خود هستند در روز دوشنبه نوزده دی ماه از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و تعدادی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری سازمان بازدید کردند.
در این بازدید دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران ضمن معرفی دستاوردهای سازمان با اشاره به فعالیت‌های رایزنان علمی کشورمان در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری، علمی و دانشگاهی، بر لزوم توسعه روابط علمی با این کشورها تأکید کرد.
دکتر صراف و دکتر مهیار رایزنان علمی چین و مالزی ضمن تشکر از میزبانی گرم و صمیمی، این سازمان را از جمله برترین و موفق‌ترین سازمان های علمی، تحقیقاتی در زمینه های مختلف دانستند و ابراز امیدواری کردند هرچه سریع‌تر بسترهای گسترش ارتباطات علمی و بین‌المللی این سازمان با کشورهای مذکور فراهم شود. در ادامه دو طرف پیرامون زمینه‌ها و راهکارهای گسترش همکاری‌های علمی- تحقیقاتی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان مهمانان از پژوهشکده زیست فناوری، سایت ماهواره و تعدادی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری سازمان بازدید کردند. 

 

کشور: United Statesآی پی شما: 3.236.47.240مرورگر شما: Unknown ?