بازدید رئیس انجمن مدیریت فناوری ایران از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

توافق نامه سازمان با انجمن مدیریت فناوری ایران به منظور همکاری در انتشار مجله علمی تحت عنوان "مدیریت توسعه فناوری" امضا شد.

به گزارش روابط عمومی: صبح امروز (9مهرماه) توافق نامه همکاری بین دکتر علیرضا عشوری ریسس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و دکتر منوچهر منطقی رییس انجمن مدیریت فناوری ایران به منظور همکاری در انتشار مجله علمی تحت عنوان "مدیریت توسعه فناوری" در محل سازمان امضا شد.

در ابتدای این جلسه دکتر علیرضا عشوری ضمن خیر مقدم به مهمانان توضیحاتی در خصوص فعالیت‌ها و مأموریت‌های سازمان در زمینه توسعه فناوری و فعالیت‌هی مرتبط با حوزه مدیریت فناوری و هم‌چنین هوا فضا ارائه کرد و از زحمات دکتر حجت‌الله حاج حسینی عضو هیات علمی بازنشسته سازمان بخاطر تلاش‌های مستمر ایشان جهت راه اندازی و فعالیت مجله مدیریت توسعه فناوری و هم‌چنین خانم دکتر الفت سردبیر سابق این مجله با اهدای لوح قدردانی کرد.

در ادامه دکتر منطقی ضمن ابراز خرسندی از حضور در سازمان با توجه به وجود پتانسیل‌های سازمان زمینه‌های مشترک فعالیت ابراز امیدواری کرد که در آینده فالیت‌های مشترک در حوزه‌های مورد علاقه گستش یاید.

پس از بحث و گفتگوی سایر اعضای جلسه توافقنامه همکاری بین دومجموعه امضا شد.

در ادامه، مهمانان از برخی امکانات و دستاوردهای پژوهشی محققان سازمان از جمله: طرح های ایجاد مرکز ملی آئرودینامیک و انرژی باد (تونل باد صنعتی)، طراحی و ساخت سامانه رادیو سوند دیجیتالو فعالیت‌های برخی شرکت‌ها و واحدهای فناور منتخب مستقر در مرکز رشد سازمان بازدید کردند.

 

کشور: United Statesآی پی شما: 3.236.207.90مرورگر شما: Unknown ?