بازدید دبیرکل اتاق بازرگانی تهران از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

دبیرکل اتاق بازرگانی تهران، مدیر امور تشکل های اتاق و رییس انجمن سازندگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین تهران از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی: دبیرکل اتاق بازرگانی تهران، مدیر امور تشکل‌های اتاق و رییس انجمن سازندگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین تهران و تیم همراه روز چهارشنبه (3مهرماه) از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید در جلسه مشترک، دکتر علیرضا عشوری رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان توضیحاتی در خصوص فعالیت‌ها و مأموریت‌های سازمان در زمینه توسعه فناوری و ارتباط با صنعت ارائه کرد و بر نقش ویژه این سازمان در جامعه علمی کشور به منظور ارتقای کیفیت محصولات و خدمات فناورانه تأکید کرد.
در ادامه، مهمانان از برخی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری سازمان از جمله: زیرساختهای موجود سازمان در برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی، آزمایشگاه تست تجهیزات پزشکی به عنوان تنها آزمایشگاه دولتی مرجع استاندارد در این زمینه در سطح کشور و  چند شرکت دانش بنیان فعال در حوزه های ساخت و تولید تجهیزات مکانیکی، کالیبراسیون و ابزار دقیق، تولید تجهیزات هوافضا و موتورهای هوایی و همچنین ساخت قطعات کمپرسورها و پمپ های صنایع نفت و گاز  بازدید کردند.

در پایان این بازدید دکتر عشوری و دکتر عشقی بر توسعه تعامل سازنده بخش خصوصی و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به عنوان بزرگترین مجموعه تحقیقاتی و فناوری کشور تاکید کردند. هم‌چنین ضمن ابراز رضایت از پیگیری موثر و فعال مفاد تفاهم نامه اتاق  بازرگانی تهران و سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از جانب هر دو مجموعه، بر تسریع فرآیندها و سازوکارهای اجرایی نیز تاکید بعمل آمد.

در این برنامه بازدید، دکتر حسین رحمانی معاون نوآوری و تجاری سازی،  دکتر محمدعلی اردکانی رییس مرکز رشد واحدهای فناور و دکتر حسنعلی ازگلی مدیرکل ارتباط با دانشگاه ها و صنعت حضور داشتند و درخصوص راهکارهای توسعه همکاری‌های دوجانبه بین اتاق و سازمان با هیات بازدید کننده تبادل نظر کردند.

 

 

 

کشور: United Statesآی پی شما: 3.236.207.90مرورگر شما: Unknown ?