بازديد مديران اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران از سازمان

براساس برنامه‌ریزهای صورت گرفته توسط دفتر مرکزی ارتباط با صنعت و خدمات فناوری، معاون بررسی‌های اقتصادی، مدیر امور تشکل‌ها و مدیر مطالعات و پژوهش‌های اتاق بازرگانی تهران از سازمان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی: براساس برنامه‌ریزهای صورت گرفته توسط دفتر مرکزی ارتباط با صنعت و خدمات فناوری، خانم مریم خزاعلی معاون بررسی‌های اقتصادی، آقای ملکی مدیر امور تشکل‌ها و خانم  سارا محمدی مدیر مطالعات و پژوهش‌های اتاق بازرگانی تهران از سازمان بازدید کردند.

در این بازدید که با هدف آشنایی بیشتر اتاق بازرگانی تهران از فعالیت‌ها و توانمندهای سازمان در حوزه پژوهش و فناوری صورت گرفت، بازدیدکنندگان با حضور در آزمایشگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات به صنایع از جمله: مرکز ملی آزمون و تحقیقات سیستم‌های گرمایشی، مرکز آزمون سیستم‌های تهویه مطبوع، آزمایشگاه‌های مرجع و مرکز منطقه‌ای میکروارگانیسم‌های صنعتی از فعالیت‌ها و خدمات قابل ارائه این آزمایشگاه‌ها به صنایع اطلاع یافتند.

نوع و کیفیت خدمات ارائه شده به صنایع توسط سازمان، امکان ایجاد آزمایشگاه‌های مرجع در زمینه‌های مختلف به صورت سرمایه‌گذاری مشترک، عضویت آزمایشگاه تست تجهیزات پزشکی سازمان در فدراسیون سلامت و انجمن آزمایشگاه‌های اتاق بازرگانی تهران، امکان تست تجهیزات پزشکی بیمارستان اتاق بازرگانی تهران در سازمان، ارزیابی موتورخانه‌های صنایع استان تهران، پیشنهاد عضویت آزمایشگاه تهویه مطبوع در انجمن تأسیسات صنعتی اتاق بازرگانی تهران از اهم موضوعاتی بودند که در این بازدید مطرح شدند.

در پایان تیم بازدیدکننده از یکی از شرکت­‌های دانش‌بنیان فعال در مرکز رشد واحدهای فناور سازمان بازدید و در زمینه موانع تولید داخل و برنامه ریزی برای رفع مشکلات موجود، بحث و تبادل نظر کردند.

کشور: United Statesآی پی شما: 34.229.63.28مرورگر شما: Unknown ?