از پژوهش‎گران و کارمندان برگزیده سازمان تقدير شد

به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش:
در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش با حضور دکتر عشوری از پژوهش‎گران و کارمندان برگزیده سازمان تقدير شد.

به گزارش روابط عمومي: مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران و کارمندان برگزیده سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران با حضور دکتر علیرضا عشوری، معاونین، مدیران، اعضای هیات علمی و کارکنان روز دوشنبه (دوم دی ماه) در محل سالن خوارزمی سازمان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم معاونین سازمان گزارش عملکرد حوزه‌های مختلف سازمان را ارائه کردند.

در ادامه دکتر علیرضا عشوری ضمن تبریک هفته پژوهش با بیان اینکه درآمدهای سازمان نسبت به سال گذشته افزایش یافته که حاکی از تلاش روزافزون همکاران می‌باشد افزود: البته با توجه به تنگناهای موجود باید با برنامه ریزی برای استفاده مناسب از اعتبارات موجود در راستای توسعه زیرساخت‌های پژوهشی سازمان با توجه به اصل شناسایی و بکارگیری روش‌های مناسب صرفه جویی و استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود اقدام کنیم.

رییس سازمان هم‌چنین بیان داشت: از اقدامات انجام شده در راستای صرفه جویی مالی و استفاده بهینه از امکانات موجود، اعمال اصلاحات ساختاری در برخی حوزه‌ها بوده است.دكتر عشوری در ادامه گفت: از جمله اقداماتی که در همین رابطه در سال جاری انجام شده است، بروز رسانی تجهیزات سخت افزاری و ارتقاء سیستم‌های نرم افزاری موجود است که حسب ضرورت از الویت‌های کاری سازمان بوده است.

وي در ادامه با بیان اقداماتی که در سال گذشته در جهت تقویت همکاری‌های سازمان با دیگر ارگان‌های دولتی و غیر دولتی به منظور توسعه فناوری و افزایش جنبه‌های حمایتی و همکاری‌های مشترک انجام شده، اظهار داشت: با توجه به باز شدن مسیرهای این همکاری‌های مشترک، از محققان و همکاران سازمان انتظار می‌رود تلاش نمایند در جهت جذب و اجرای پروژهای تحقیقاتی در مسیر توسعه فعالیت‌های تحقیقاتی و درآمدزایی حرکت کنند.

در پایان این مراسم از برترين‌هاي پژوهش و فناوري و کارمندان برگزیده قدرداني به عمل آمد.

پژوهشكده مواد پیشرفته و انرژی‌های نو، به عنوان پژوهشكده برگزیده در سال 1398 ضمن تقدیر حواله خرید 500 میلیون ریال تجهزات را دریافت کرد. آقایان علی شیخی نژآد و هوشنگ مرادی نیز به عنوان کارشناس برگزیده پژوهشی، آقایان حسن احمدی و حمیدرضا نوروزی به عنوان تکنسین پژوهشی برگزیده، دکتر قاسم رمضان پور نرگسی و دکتر محمد زندی و هم‌چنین دکتر سیده ملیحه صفوی و دکتر معصومه قبادنژاد برای ارتقاء مرتبه به دانشیاری در سال 1398  و شركت ارتباط موج‌بر شهاب به عنوان فناور برگزیده مركز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران مورد تقدیر قرار گرفتند.
هم‌چنین در ادامه خانم‌ حلیمه حسینعلی ثانی با توجه به ارتقاء به رتبه یک و خانم زهرا شواخی زواره و آقایان مهدی صفایی کیاسری، محمد یاسر خسروی و حمید حاجی خانی به عنوان کارمندان برگزیده مورد تقدیر قرار گرفتند.

همراهان عزیز گزارش تصویری این مراسم را می‌توانند در بخش گالری تصاویر مشاهده کنند.

کشور: United Statesآی پی شما: 3.229.117.149مرورگر شما: Unknown ?