آغاز ثبت نام بيست و چهارمين دوره جشنواره جوان خوارزمي

از سوي دبيرخانه جشنواره جوان خوارزمي سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران آغاز ثبت‌نام و ارائه طرح در بيست و چهارمين جشنواره جوان خوارزمي اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی: ثبت نام برای شرکت در بيست و چهارمين دوره جشنواره جوان خوارزمی  آغاز و تا پایان تيرماه ادامه دارد.
در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح‌های ارسالی در شانزده گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.

طرح‌هاي قابل پذيرش در شانزده گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مهندسی مكانيك، مهندسی برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، مهندسی عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو و زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، مهندسی هوافضا، مهندسي نرم افزار و فناوري اطلاعات و مهندسی مكاترونيك می‎باشد.

هم‎چنين در پنج محور پژوهشي و فناوري شامل طرح‌ها و پژوهش‌هاي بنيادي، طرح‌ها و پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي،نوآوری و فناوری و ابتکار می‎باشد.
متقاضیان شرکت در بيست و چهارمين جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزميwww.khwarizmi.ir و پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره جوان خوارزمي http://www.irost.org/young  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌هاي خوارزمي نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام نموده و شناسه كاربري   و کلمه عبور خود را دریافت نمايند. ضروري است قبل از شروع فرآيند ثبت نام، فايل راهنماي مربوط به ثبت نام را مطالعه فرمائيد.

 

 

کشور: United Statesآی پی شما: 35.168.110.128مرورگر شما: Unknown ?