اخبار

در بازدید از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان اتفاق افتاد
بازدید از پارک علم و فناوری ، حضور در هیأت رئیسه دانشگاه سیستان و بلوچستان و بازدید از مراکز نوآوری و خلاقیت تخصصی زاهدان توسط رئیس محترم سازمان و هیأت رئیسه و معاونان پارک سازمان محقق شد.
امضای توافق نامه همكاري با صندوق نوآوری و شکوفایی در زمينه توانمند سازي شركت هاي دانش بنيان
با دستیابی بهتر به بسته‌های حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی، مسیر تجاری‌سازی و توانمندسازی شرکت‌های فناور مستقر در پارک سازمان هموارتر شد.
برای آشنایی با فعالیت‌ها و بررسی زمینه‌های همکاری بین پارک علم و فناوری سازمان و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی صورت گرفت.
هیأتی از مدیران پارک علم و فناوری سازمان طی بازدید از پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، زمینه‌های همکاری مشترک را بررسی نمودند.

آمار شرکت‌های عضو و تحت پوشش خانواده پارک

کل شرکت ها
141
شرکت نوپا
20
شرکت دانش بنیان
90
کارگزار خدمات فناوری
2
شتابدهنده و فضای اشتراکی
2

مزایا، خدمات و تسهیلات

واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، ضمن برخورداری از مزایای عمومی (مانند فضای کارگاهی، آزمایشگاهی و اداری) از امكانات خاص این مركز برخوردار می‌شوند.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، خدمات متنوعی را به شرکت ها و استارت آپ های مستقر در این پارک ارائه می کند.

 

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، شرایطی را برای پذیرش و استقرار شرکت ها و واحدهای فناور تعیین نموده است. 

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران دارای ویژگی های منحصر به فردی در مقایسه با سایر مراکز مشابه می باشد.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، به منظور تسهیل و نظام ­مند کردن فرایند تجاری ­سازی ایده ­ها و محصولات شرکت­های مستقر در این پارک، خدمات تجاری سازی فناورانه را ارائه می­ نماید.

خدمات توانمند سازی شرکت های مستقر در پارک سازمان به منظور ارتقاء توان شرکت‌های فناور در راستای افزایش توانمندی ایشان در تجاری‌سازی محصولات تولیدی ارائه می‌شود که شامل آموزش، مشاوره و منتورینگ می باشد.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، در راستای فراهم نمودن بستری امن و محیطی پویا برای استقرار شرکت های فناور، خدمات پشتیبانی و رفاهی گوناگونی ارائه می نماید.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، با همکاری پژوهشگاه فناوری های نوین و همچنین شرکت های ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی، تسهیلات ویژه ای را برای شرکت های مستقر در پارک درنظر گرفته است.

فراخوان، اطلاعیه و رویدادهای فناوری

مراکز پژوهش و فناوری

آزمایشگاه‌های مرجع

خدمات آزمون، پایلوت و آزمایشگاهی

سازمان‌های همکار بین المللی

لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو