اخبار

در پی حضور پارک علم و فناوری سازمان در نمایشگاه اینوتکس 2023 انجام گرفت
تنی چند از مسئولین عالی کشور با حضور در غرفه سازمان پژوهش¬های علمی و صنعتی ایران در نمایشگاه اینوتکس 2023 از نزدیک در جریان دستاوردها و فعالیت های آن قرار گرفتند.
در اولین رویداد بین المللی تامین مالی نوآوری و فناوری (فینوتکس) اعلام شد.
در اولين رويداد بين المللي تامين مالي نوآوري و فناوري (فينوتكس) پارك علم و فناوري سازمان موفق به كسب عنوان نهاد تاثير گذار در تامين مالي نوآوري و فناوري و دریافت لوح و تنديس "دانش بنيان يار" از طرف معاونت علمي، فناوري و اقتصاد دانش بنيان رئيس جمهور گردید.
همزمان با حضور پارک علم و فناوری سازمان در نمایشگاه اینوتکس 2023 روی داد
حین برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2023 هیات های مختلفی از شرکت های فعال در زمینه نوآوری و فناوری کشور روسیه ضمن بازدید از غرفه سازمان برای انجام همکاری های مشترک ابراز علاقه نمودند.

آمار شرکت‌های عضو و تحت پوشش خانواده پارک

کل شرکت ها
141
شرکت نوپا
20
شرکت دانش بنیان
90
کارگزار خدمات فناوری
2
شتابدهنده و فضای اشتراکی
2

مزایا، خدمات و تسهیلات

واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، ضمن برخورداری از مزایای عمومی (مانند فضای کارگاهی، آزمایشگاهی و اداری) از امكانات خاص این مركز برخوردار می‌شوند.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، خدمات متنوعی را به شرکت ها و استارت آپ های مستقر در این پارک ارائه می کند.

 

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، شرایطی را برای پذیرش و استقرار شرکت ها و واحدهای فناور تعیین نموده است. 

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران دارای ویژگی های منحصر به فردی در مقایسه با سایر مراکز مشابه می باشد.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، به منظور تسهیل و نظام ­مند کردن فرایند تجاری ­سازی ایده ­ها و محصولات شرکت­های مستقر در این پارک، خدمات تجاری سازی فناورانه را ارائه می­ نماید.

خدمات توانمند سازی شرکت های مستقر در پارک سازمان به منظور ارتقاء توان شرکت‌های فناور در راستای افزایش توانمندی ایشان در تجاری‌سازی محصولات تولیدی ارائه می‌شود که شامل آموزش، مشاوره و منتورینگ می باشد.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، در راستای فراهم نمودن بستری امن و محیطی پویا برای استقرار شرکت های فناور، خدمات پشتیبانی و رفاهی گوناگونی ارائه می نماید.

پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، با همکاری پژوهشگاه فناوری های نوین و همچنین شرکت های ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی، تسهیلات ویژه ای را برای شرکت های مستقر در پارک درنظر گرفته است.

فراخوان، اطلاعیه و رویدادهای فناوری

مراکز پژوهش و فناوری

آزمایشگاه‌های مرجع

خدمات آزمون، پایلوت و آزمایشگاهی

سازمان‌های همکار بین المللی

لوگو
لوگو
لوگو
لوگو
لوگو