بازدید هیات های مختلفی از شرکت های نوآور و فناور کشور روسیه از غرفه سازمان

همزمان با حضور پارک علم و فناوری سازمان در نمایشگاه اینوتکس 2023 روی داد
حین برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2023 هیات های مختلفی از شرکت های فعال در زمینه نوآوری و فناوری کشور روسیه ضمن بازدید از غرفه سازمان برای انجام همکاری های مشترک ابراز علاقه نمودند.

به گزارش روابط عمومی طی برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2023 هیات­هایی متعلق به برخی شرکت­های فناور کشور روسیه با حضور در غرفه سازمان از نزدیک در جریان دستاوردها و فناوری­های توسعه یافته در این مجموعه قرار گرفتند. ضمن این مراودات و پس از آشنایی با ظرفیت­های سازمان، شرکت­های روسی تمایل خود را برای انجام همکاری­های مشترک در زمینه­های تولید بردهای مختلف الکترونیکی، برخی دستگاه­های آنالیز، تجهیزات مختلف پزشکی از جمله آنژیوگرافی و آندوسکوپی و تولید قطعات مختلف الکترونیکی ابراز نمودند.
گفتنی است دوازدهمين دوره رویداد اينوتكس شامل نمایشگاه و ده رویداد جنبی با عنوان اینوتکس 2023، به عنوان بزرگترين رويداد فناوري كشور با حضور شركت هاي فناور و دانش بنيان، استارت آپ ها و سرمايه گذاران عرصه علم و فناوري در روزهاي 19 الي 22 ارديبهشت ماه در پارك فناوري پرديس برگزار گرديد.
 
سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران و چندين خبرگزاري رسمي ديگر نيز با توجه به استقبال گسترده بازدیدکنندگان از غرفه سازمان به تهيه اخبار و انعكاس فعاليت‌هاي حمايتي سازمان از واحدهاي فناور و ارتباطات بين المللي سازمان پرداختند. علاقمندان جهت مشاهده فیلم و تصاویر می­توانند به سایت پارک علم و فناوری سازمان مراجعه نمایند.