بازديد مسئولین ارشد كشور از غرفه سازمان در نمايشگاه اينوتكس 2023

در پی حضور پارک علم و فناوری سازمان در نمایشگاه اینوتکس 2023 انجام گرفت
تنی چند از مسئولین عالی کشور با حضور در غرفه سازمان پژوهش¬های علمی و صنعتی ایران در نمایشگاه اینوتکس 2023 از نزدیک در جریان دستاوردها و فعالیت های آن قرار گرفتند.

در حاشیه برگزاري نمايشگاه بين المللي نوآوري و فناوري (اينوتكس2023)، آقاي دکتر احمد وحيدي وزير كشور و آقاي دكتر علي سلاجقه، معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان محيط زيست با حضور در غرفه پارک علم و فناوری سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران از دستاوردهای منتخب واحدهای فناور مستقر در پارك علم و فناوري سازمان بازديد كردند. در خلال این بازدید رئيس سازمان محيط زيست ضمن تأكيد بر پژوهش و فناوري در حوزه آب، در خصوص ايجاد همكاري‌هاي مشترك پژوهشي و فناوري در موضوعات مورد نیاز کشور ابراز تمایل نمود. 

علاوه بر مسئولین یاد شده، جمعی از مديران ارشد سازمان‌هاي دولتي، پارك­های استانی و  فعالين حوزه علم و فناوري كشور از جمله معاون پژوهش و فناوري وزارت نفت، سرپرست معاونت فناوری و نوآوری و مدیرکل پشتیبانی امور فناوری وزارت عتف، ، مدیرعامل منطقه آزاد اقتصادي ارس، عضو هیئت مديره شستا مدير كل نوآوري و فناوري دانشگاه تهران، و رئيس مركز نوآوري بانك رفاه و دیگر فعالان حوزه فناوری کشور از غرفه سازمان بازيد به عمل آوردند.