فراخوان انتخاب کارگزار حقوقی در پارک

پارک علم و فناوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در نظر دارد به منظور ارائه خدمات مورد نیاز شرکت‌ها و هسته های مستقر در این پارک در حوزه های مختلف کسب و کار، بستری برای دریافت خدمات از کارگزاران ایجاد نمایند. لذا کارگزاران ارائه دهنده کلیه خدمات موردنیاز شرکتهای فناور و دانش بنیان، در صورت تمایل به همکاری با پارک علم و فناوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران می توانند درخواست خود را به همراه مدارک و رزومه کاری شرکت به آدرس ایمیل پارک علم و فناوری CM@irost.ir  ارسال نمایند. کارگزاران منتخب جهت همکاری به شرکتهای عضو پارک معرفی خواهند شد و همچنین در صورت امکان فضای کاری در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است پارک علم و فناوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در اردیبهشت 1400 تاسیس شده است و در حال حاضر میزبان بیش از 140 واحد فناور که شامل بیش از 90 شرکت دانش بنیان هستند، می باشد.

 

خدمات قابل واگذاری به کارگزاران:

بیمه                                                             خدمات صادرات و واردات                     ارزیابی، امکان سنجی و ارزش گذاری فناوری     

امور مالیات                                                      بازاریابی و فروش                              خدمات حقوقی

مالی و اعتباری                                                  تدوین برنامه کسب و کار                     تبلیغات

تنظیم قراردادهای تجاری/واگذاری/لیسانس دهی             ثبت اختراع داخلی و بین المللی              امور گمرکی

استقرار استانداردهای مديريتی                                  دریافت استانداردها و مجوز محصول          خدمات آموزشی

دریافت مجوز دانش بنیان                                       حسابداری یا خدمت حسابرسی               خدمات سرمایه گذاری

ثبت شرکت و برند                                              برگزاری رویدادهای تخصصی                 تجاری سازی فناوری           

                                         

 

 

متقاضیان محترم می توانند جهت هماهنگي‌ لازم و کسب اطلاعات بیشتر در روزهاي شنبه الي چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 با تلفن 57416573 تماس حاصل فرمایند.