پيام آوران نانو فناوري فردانگر

نام مدیرعامل: 
خانم بهاره کاوياني
تلفن تماس: 
02126400305
ایمیل: 
info@pnf-co.com
حوزه فناوری: 
دفتر مرکزی: 
تهران، بزرگراه شهيد مدرس، خيابان شهيد دستگردي (ظفر) شرقي، روبروي بيمارستان حضرت علي اصغر، پلاک 248، واحد همکف
زمینه فعالیت: 
ساخت واحدهاي حذف آلايندهاي آب آشاميدني و صنعتي
خدمات شرکت: 

شرکت پيام آوران نانو فن آوري فردانگر (PNF) در سال 1386 با هدف ايجاد و توسعه فن‌آوري پيشرفته نانو تاسيس گرديد. شرکت PNF در زمينه فرايندهاي نانو فن‌آوري و اصلاح محصولات نانو، طرح‌هاي گوناگوني را دنبال نموده است. در اين راه، ساخت دستگاه‌هاي توليد نانوپودر و همچنين ارائه روشي نوين در توليد نانو کلوئيدهاي فلزي با استفاده از روش انفجار الکتريکي سيم انجام گرفته است. با استفاده از اين فعاليت‌ها محصولات با کيفيت نانو در حال ساخت مي‌باشد.با استفاده از دستگاه‌هاي مذکور طيف وسيعي از نانوپودرهاي فلزي و اکسيد فلزي و همچنين نانوکلوئيدهاي فلزي به بازار قابل عرضه مي‌باشد.
همچنين شرکت PNF تکنولوژي نانوکويتاسيون را در با ساخت دستگاه‌هايي در توليد نانوامولسيونها و هموژانيزاسيون براي اولين بار در کشور بومي کرده است. در اين دستگاه‌ها راکتوري ويژه طراحي شده است که قابليت دستيابي به چگالي بالاتر انرژي در مقايسه با روشهاي موجود را امکان پذير مي‌کند. اين برتري ويژه مورد توجه صنايع مختلف از جمله تصفيه آب و پساب، صنايع غذايي و پاستوريزاسيون سرد، صنايع دارويي و توليد انواع نانو داروها، صنايع رنگ و پليمر و صنعت نفت و پتروشيمي قرار گرفته است. شرکت پيام آوران دستگاه هاي کويتاسيون را در مقياسهاي مختلف آزمايشگاهي، نيمه صنعتي و صنعتي، براي اهداف تحقيقاتي و صنعتي عرضه مي کند.
در حال حاضر شرکت PNF علاوه بر فعاليتهاي قبل براساس دانش فني موجود در شرکت و نيز با توسعه تکنولوژي هاي الکترودياليز انتخابي و معرفي روش CaviZone بر حوزه تصفيه آب و پساب متمرکز شده است.