پارس اکسیر سبز آورن

نام مدیرعامل: 
دکتر بهزاد ترابی
تلفن تماس: 
09121182894
سال تاسیس: 
1398
تعداد پرسنل: 
2
حوزه فناوری: 
محل استقرار: 
پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
نحوه اداره شرکت: 
مسئولیت محدود
دفتر مرکزی: 
پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
پارک فناوری: 
پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
زمینه فعالیت: 
تولید اسانس و عصاره گیاهان دارویی
خدمات شرکت: 

شرکت پارس اکسیر سبز آرون در حوزه استخراج اسانس و عصاره گیاهان دارویی با استفاده از تجهیزات ساخت شرکت بر پایه خلاء، امواج اولتراسونیک و تقطیر جزء به جزء فعالیت می کند.

این شرکت دارای توانمندی بالایی در طراحی، ساخت و پیاده سازی ماشین آلات و تجهیزات مربوط به تولید اسانس، عصاره و عرقیات گیاهان دارویی است.

شرکت پارس اکسیر با دراختیار داشتن کادری مجرب و متخصص، برنامه توسعه فناوری های مربوط به تولید انواع اسانس و عصاره گیاهان دارویی را با همکاری دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز علمی کشور به عنوان محور فعالیت خود قرار داده است.

محصولات تولید شده با فناوری ایجاد شده در این شرکت، در آزمایشگاه ­های معتبر و معتمد سازمان غذا و داروی کشور مورد آنالیز قرار گرفته است و نتایج نشان از ارتقای کیفیت اسانس تولید شده با فناوری ارائه شده در این شرکت در مقایسه با محصولات مشابه داشته است.

همچنین، به ­دلیل اهمیت کیفیت محصولات تولید شده در این شرکت، آزمون سنجش آلودگی های میکروبی محصولات تولید شده این شرکت در آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، انجام شد. نتایج بسیار مطلوبی براساس استانداردهای ارائه شده درکشور، برای محصولات تولید شده این شرکت حاصل شده است.