شرکت آوا يکتا سامانه نوين

نام مدیرعامل: 
مهندس محمد رضا احمدیان
تلفن تماس: 
56276836
ایمیل: 
info@avita-med.com
سال تاسیس: 
1396
حوزه فناوری: 
محل استقرار: 
سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
پارک فناوری: 
سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
زمینه فعالیت: 
نانو مواد
خدمات شرکت: 

شرکت «آوا یکتا سامانه نوین» (سهامی خاص) در سال 1396، باهدف طراحی و تولید انواع تجهیزات پیشرفته پزشکی و توان‌بخشی تأسیس‌ شد. طراحی و ساخت اولین ویلچر الیاف کربنی در ایران، موسوم به «کربوران» نخستین فعالیتی است که در قالب این شرکت به جریان افتاده است. هدف شرکت، در وهله اول رفع نیاز کشور از این محصولات و در گام بعد صادرات به خارج از کشور بوده است.
روند حرکتی مجموعه «آویتا» بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده است که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند، بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است .ما با مدنظر قراردادن اصل مشتری‌مداری و مهندسی ارزش و بکارگیری پرسنل متخصص و کوشا و توجه مستمر به اصل تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد، پیشرفت و آبادانی مهین عزیزمان را در اولویت اهداف خویش قرارداده ایم

ویلچر کربوران مدل آویتا، در کلاس ویلچرهای فعال  سبک‌وزن با استفاده از فناوری پیشرفته الیاف کربن طراحی و ساخته‌شده است. وزن کل این محصول در حدود 5/8 کیلوگرم بوده و قدرت مانور و رانش آن قابل‌مقایسه با نمونه های روز موجود در بازار اروپا و آمریکا است. وزن پایین محصول باعث می شود که فرد توان‌یاب و یا همراه ایشان (که معمولاً خانواده ایشان هستند) با مشکلات کمتری از منظر جابجایی ویلچر در فضاهای مختلف و همچنین انتقال ویلچر به درون خودرو و یا بیرون از آن مواجه باشند. این ویلچر قابل‌عرضه در عرض های مختلف از 36 الی 45 سانتی متر؛ با پشتی کوتاه و بلند بوده و نوع بغل‌دستی و همچنین رنگ محصول توسط کاربر قابل انتخاب می باشد. عمق نشیمن و زاویه پشتی به‌عنوان مهم‌ترین پارامترها در تعیین تعادل و راحتی کاربر قابل‌تغییر هستند و متناسب با شرایط تنظیم می شوند. همچنین ارتفاع زیرپایی نیز از قابلیت تنظیم برخوردار است. باید در نظر داشت که با توجه به طراحی و ساخت این محصول در داخل کشور، ارائه خدمات و پشتیبانی محصول در کوتاه ترین زمان میسر است، اطلاعات و تصاویر بیشتر از محصول در پایگاه اینترنتی شرکت به آدرس www.avita-med.com قابل‌دسترسی می باشد.