اخبار و اطلاعیه‌ها

پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور سال 1402 که مجاز به انتخاب رشته شده¬اند می¬بایست از بین عناوین طرح واره¬های اعلام شده (پیوست 1) متناسب با رشته خود، موضوعی را انتخاب و فرم مربوطه (پیوست 2) را تکمیل و در زمان مصاحبه که متعاقباً اعلام خواهد شد ارائه نمایند،
با توجه به راه اندازي سامانه توزيع و رزرو غذا، دانشجويان گرامی ميتوانند از تاریخ 27/10/1401 با مراجعه به آدرس food.irost.org با استفاده از نام كاربري (کد ملی بدون صفرهاي ابتدايي) و رمز ورود (شماره دانشجويي) اقدام به خريد و رزرو غذا نمايند.
علاقمندان جهت ورود به کارگاه مجازی " نگارش و ارسال مقاله" فایل ضمیمه را ملاحظه فرمایند. توجه نمایید که فقط افراد ثبت نام کرده صرفا با همان نامی که پرداخت وجه نموده اند می توانند وارد کارگاه شوند.
دانشجویان محترم جهت بهره مندی از مزایای بورس فرصت تحقیقاتی داخل و خارج که مختص دانشجویان دکتری است فایل ضمیمه را ملاحظه فرمایند.
از علاقمندان دعوت می شود جهت شرکت در هفتمین دوره طرح توسعه هسته های مسئله محور پژوهشی /فناورانه شهید احمدی روشن ویژه دانشجویان و دانش آموختگان برتر به وبگاه tehran.bmn.ir مراجعه فرمایند.
اداره تحصیلات تکمیلی و آموزش های تخصصی به مناسبت روز دانشجو پیام تبریک صادر کرد فرا رسيدن روز دانشجو، روز پيوند علم و دانش با اخلاق گرامي باد
علاقه مندان لطفا جهت ورود به کارگاه فایل ضمیمه را مطالعه فرمایید.
فدراسيون سران علمي ايران از زير مجموعه بنياد ملي نخبگان حمايت هاي گوناگوني را به اعضا هيات علمي و دانشجويان دكترا در زمينه هاي مختلف مي نمايد: علاقمندان جهت اطلاع بیشتر به سایت سايت https://isef.ir مراجعه نمایند.
مطابق برنامه‌ريزي و هماهنگي‌هاي صورت پذيرفته اين كارگاه در دو بخش، مجموعأ به مدت 8 ساعت در روزهای شنبه 21 / 08 / 1401 و شنبه  28/ 08 / 1401 در سالن اندیشه از ساعت 8:30 الي 12:30 برگزار خواهد شد.
جهت آشنايي دانشجويان با فعاليت شركتهاي مستقر در مركز رشد، بازديدی براي دانشجويان پژوهشكده فناوريهاي شيميايي از واحدهاي فناور مركز رشد سازمان در حوزه شيمي و همچنين آي كن در تاریخ 9 آبان ساعت 9 تا 12 در نظر گرفته شده است.
متقاضیان جهت اطلاع از برنامه های این همایش و زمانبندی آن می توانند فایل ضمیمه را ملاحظه فرمایند. این همایش روز 26 آبان از ساعت 8 تا 18 توسط موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزار خواهد شد.
لیست عناوین همیار دانشجو برای نیمسال اول تحصیلی 1402-1401 منتشر شد. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر فایل ضمیمه را ملاحظه فرمایند. دانشجویان می باید درخواست‌هاي خود را حداكثر تا تاريخ 14 / 07 / 1401 به اين مديريت ارسال نمايند
دانشجویان عزیز می توانند با مراجعه به فایل ضمیمه این اطلاعیه، تقويم آموزشي سال تحصيلي 1402-1401 را دریافت نمایند.
اداره تحصيلات تکميلي و آموزش هاي تخصصي سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران برنامه‌ زمان‌بندي ثبت ‌نام از پذيرفته شدگان دوره دکتري سال تحصيلي 1402-1401 را اعلام کرد.