اخبار و اطلاعیه‌ها

شرکت کنندگان محترم لطفا جهت ورود به کارگاه فایل ضمیمه را مطالعه فرمایید.
فدراسيون سران علمي ايران از زير مجموعه بنياد ملي نخبگان حمايت هاي گوناگوني را به اعضا هيات علمي و دانشجويان دكترا در زمينه هاي مختلف مي نمايد: علاقمندان جهت اطلاع بیشتر به سایت سايت https://isef.ir مراجعه نمایند.
مطابق برنامه‌ريزي و هماهنگي‌هاي صورت پذيرفته اين كارگاه در دو بخش، مجموعأ به مدت 8 ساعت در روزهای شنبه 21 / 08 / 1401 و شنبه  28/ 08 / 1401 در سالن اندیشه از ساعت 8:30 الي 12:30 برگزار خواهد شد.
جهت آشنايي دانشجويان با فعاليت شركتهاي مستقر در مركز رشد، بازديدی براي دانشجويان پژوهشكده فناوريهاي شيميايي از واحدهاي فناور مركز رشد سازمان در حوزه شيمي و همچنين آي كن در تاریخ 9 آبان ساعت 9 تا 12 در نظر گرفته شده است.
متقاضیان جهت اطلاع از برنامه های این همایش و زمانبندی آن می توانند فایل ضمیمه را ملاحظه فرمایند. این همایش روز 26 آبان از ساعت 8 تا 18 توسط موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزار خواهد شد.
لیست عناوین همیار دانشجو برای نیمسال اول تحصیلی 1402-1401 منتشر شد. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر فایل ضمیمه را ملاحظه فرمایند. دانشجویان می باید درخواست‌هاي خود را حداكثر تا تاريخ 14 / 07 / 1401 به اين مديريت ارسال نمايند
دانشجویان عزیز می توانند با مراجعه به فایل ضمیمه این اطلاعیه، تقويم آموزشي سال تحصيلي 1402-1401 را دریافت نمایند.
اداره تحصيلات تکميلي و آموزش هاي تخصصي سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران برنامه‌ زمان‌بندي ثبت ‌نام از پذيرفته شدگان دوره دکتري سال تحصيلي 1402-1401 را اعلام کرد.
شرکت کنندگان در وبینار لطفا جهت ورود به وبینار فایل ضمیمه را مطالعه فرمایید.
ثبت نام برای بهره مندی از پشتیبانی های دانشجویی بنیاد ملی نخبگان (طرح شهید وزوایی) در قالب فایل پیوست آغاز گردیده و تا 15 تیرماه 1401 ادامه دارد. جهت مطالعه طرح به فایل پیوست مراجعه فرمائید.
علاقه مندان لطفا جهت ورود به کارگاه فایل ضمیمه را مطالعه فرمایید.
به اطلاع دانشجویان ورودی سال 1400 می رساند کارگاه الزامی چگونگی دسترسی و مدیریت داده های علمی در روز 31 اردیبهشت و 7 خرداد برگزار خواهد شد.
پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور سال 1401 که مجاز به انتخاب رشته شده اند می بایست از بین عناوین طرح واره های اعلام شده (پیوست 1) متناسب با رشته خود، موضوعی را انتخاب و فرم مربوطه (پیوست 2) را تکمیل و در زمان مصاحبه که متعاقباً اعلام خواهد شد ارائه نمایند.
سخنرانی علمی با موضوع شناسایی نیازمندهای طراحی داشبورد سازمانی برای پایش عملکرد پژوهشی موسسه های آموزشی و پژوهشی ایران در پایگاه "گنج"
صندوق رفاه دانشجویان مطابق بخشنامه ارسالی در سال 1401، زمان ثبت نام سامانه ای وام ویژه دکتری و وام ضروری را اعلام نمود.