میزبانی و خدمات پست الکترونیکی (Mail Hosting)

امروزه  اغلب شرکتها و سازمان ها براي ارتباط با مشتريان و يا همکاران خود از پست الکترونيک (Email) اختصاصي استفاده مي کنند و تمام تلاش خود را براي عدم وابستگي و بالا بردن امنيت در استفاده از ايميل هاي عام نظير Yahoo و Gmail مي نمايند.
برخي از مشتريان صرفا خواستار استفاده از امکانات ايميل از يک سرويس ميزباني هستند و قصد ايجاد يک سايت بر روي اينترنت را ندارند، این سازمان با رعايت ايمني هاي لازم از قبيل حفظ امنيت حسابهاي پست الکترونيک کاربران، امکان تهيه سرويس ميزباني پست الکترونيک را براي استفاده در چنين شرايطي ايجاد نموده است. كاربران مي توانند در هر زمان نسبت به تغيير نوع سرويس ميزباني خود به سرويس هاي ديگر ميزباني اقدام نمايند.
سرور Email این مرکز داده با بهره گیری از زیر ساخت نرم افزاری و سخت افزاری بسیار قوی تهیه و راه اندازی شده است تا بتواند بالاترین کیفیت مطلوب را برای سازمانها ایجاد نماید و پنل مدیریتی تحت شبکه در اختیار کاربران قرار می گیرد. 
هزینه بسیار پائین تر این سرویس نسبت به راه اندازی سرور مشابه و همچنین تضمین پایداری و کیفیت از ویژگی های میزبانی پست الکترونیکی این سازمان است.