شرکت پدیده زیستی نانو موفق به اخذ گواهی نانو مقیاس از ستاد ویژه فناوری نانو شد.

دریافت گواهی نانومقیاس محصول در یک شرکت فناور مستقر در پارک
محصول پودر نانو میله منیزیم هیدروکسی آپاتیت کربناته که دارای مصرف خاص در صنایع پزشکی است موفق به دریافت گواهی نانو مقیاس و ورود به مرحله تجاری سازی شد.

شرکت پدیده زیستی نانو، از واحدهای فناور حاضر در پارک علم و فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، از جمله اولين شركت‌های توليدكننده نانومواد هيدروكسي آپاتيت بيوميمتيك کشور بوده که موفق به دریافت گواهي و لوح نانومقياس صنعتي در ارتباط با محصول پودر نانو میله‌های هیدروکسی آپاتیت کربناته شده است.

اين شركت با فعاليت در زمينه توليد مواد اوليه  دارويي، مكمل خوراكي، مواد غذايي و آرايشي و بهداشتي بعنوان تنها  شركت پويا و زيست فناور داراي پروانه هاي توليد مواد اوليه مكمل خوراكي، مواد اوليه دارويي، مواد اوليه خميردندان و دهانشويه و همچنين محصولات خوراكي گرديده است.
اين شركت با راه اندازي سايت توليد با الزامات دارويي و مطابق با استانداردهاي سازمان غذا و دارو موفق به كسب گواهي GMP Grade D گرديد و از اين رو قادر به توليد محصولات دارويي است.
همچنين امروزه محصولات اين شركت در فرآيندهاي 3DPrint و كاربردهاي ديگر نيز توسط شركتهاي دانش بنيان ديگر مورد استفاده قرار ميگيرد. يكي از اهداف اصلي اين شركت ارايه محصولي با كيفيت بر اساس به روزترين استانداردهاي بين المللي من جمله فارماكوپاي امريكا و اروپاست.