خبرها

با حکم رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران:
دکتر حسن زمانیان، رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صدور حکمی، دكتر «مجيد جوانمرد داخلي» را به عنوان "سرپرست حوزه معاونت ارتباط با صنعت و تجاري سازي" منصوب کرد.
همایش دبیران جذب دانشگاه‌هاي سراسر کشور و رؤساي دفاتر تحقیق استانی در محل سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد.
دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رییس سازمان:
مدیر عامل مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بازدید کرد.
مدیران شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران (سها) به منظور استفاده از ظرفیت‌های همکاری و راهکارهای بهره‌مندی از مزیت و پتانسیل علمی و پژوهشی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از این سازمان بازدید کردند.
در جهت حمایت از طرح‌های تحقیقاتی جلسه هم‌افزایی مدیران سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ایران برگزار شد.
دومین جلسه شورای حکمیان سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با موضوع بررسی طرح‌های کلان ملی پیشنهادی برگزار شد.
در اجلاس رؤساي دانشگاه‌هاي سراسر كشور تفاهم نامه همكاري‌هاي مشترك ميان پارك علم و فناوري سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران و دانشگاه لرستان به امضا رسيد.
مدیران سازمان توسعه تجارت ايران به منظور بررسي همكاري در ارتقا كسب و كارهاي دانش بنيان از پارك سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بازديد كردند.
حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران گفت: ماهواره آیات برای پیش بینی زلزله طراحی شده و به زودی با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این ماهواره را به سرمنزل مقصود می‌رسانیم.
رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران:
معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از ساخت پارک بین المللی علم و فناوری ایران خبر داد و گفت: اساسنامه آن تهیه شده و در حال تملک زمین هستیم.
دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در مراسم روز کارمند بر عدالت محوری در همه زمینه‌ها تاکید کرد.
دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت هفته دولت، روز کارمند را تبریک گفت.
عضو هیئت علمی پژوهشکده زيست فناوري سازمان جایزه علمی دکتر کاظمی آشتیانی را دریافت کرد.
جلسه هم‌افزایی دکتر زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با مدیر عامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند در جهت همکاری‌های مشترک برای رفع نیازهای نوآوری و فناوری کشور برگزار شد.
تفاهم نامه همکاری بین سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و شرکت نفت و گاز اروندان به منظور توسعه زمینه‌های همکاری مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری امضا شد.

کشور: United Statesآی پی شما: 18.204.56.97مرورگر شما: Unknown ?