خبرها

به مناسبت رحلت جانسوز رهبر کبیر انقلاب
دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و ریبس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران فرارسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ را تسلیت گفت
در اختتامیه اجلاس معاونان آموزشی مطرح شد
دکتر زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان: آموزش ها باید هدفمند باشد و منجر به فناوری و اشتغال آفرینی شود
با حکم معاون وزیر و رئیس سازمان
دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صدور حکمی دکتر مجید مقدم را به عنوان سرپرست حوزه رياست و روابط عمومي سازمان منصوب کرد.
در جهت بهره برداری موثر از جشنواره بین‌المللی خوارزمی صورت گرفت
اولین جلسه شورای راهبری جشنواره بین‌المللی خوارزمی برگزاری شد
با هدف ساماندهی فعالیت های علمی ، آموزشی و فرهنگی استادان انجام شد
دوره هم اندیشی تمدن نوین اسلامی با رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به مدت چهار جلسه برگزار شد.
به مناسبت روز ملی مقاومت برگزار شد
به مناسبت بزرگداشت سالروز سوم خرداد و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی (آزادسازی خرمشهر) امروز مراسمی در مسجد سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي ، دكتر حسن زمانيان معاون وزير و رئيس سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران در پيامي چهل و يكمين سالگرد حماسه غرورآفرين «سوم خرداد» و آزادسازي خرمشهر را تبريك گفت. متن اين پيام بدين شرح است :
مدارك مورد نياز به منظور مصاحبه دكتري سال 1402
جهت تعاملات علمی و فناورانه صورت گرفت
تفاهم نامه همکاری های علمی ، فناورانه و پژوهشی بین سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام امضا شد.
در راستای هم افزایی و توسعه دانش فنی انجام شد
تفاهم نامه چهارجانبه بین سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، دانشگاه یاسوج و پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویر احمد به منظور همکاری های علمی، پژوهشی امضا شد.
با حضور در دانشگاه یاسوج انجام شد
با حضور دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، امید رضا رضایی فر سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نشست صمیمانه با فناوران استان برگزار شد
اولین مرکز نوآوری و کارآفرینی پارک علم و فناوری با حضور رضایی فر سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، زمانیان معاون وزیر علوم و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و زراسوندی مدیر کل دفتر پشتیبانی امور فناوری و نوآوری افتتاح شد.
در اولين رويداد بين المللي تامين مالي نوآوري و فناوري (فينوتكس) پارك علم و فناوري سازمان موفق به كسب عنوان نهاد تاثير گذار در تامين مالي نوآوري و فناوري و دریافت لوح و تنديس "دانش بنيان يار" از طرف معاونت علمي، فناوري و اقتصاد دانش بنيان رئيس جمهور گردید.
نشست مشترك دکتر حسن زمانیان به همراه اعضای محترم هیئت علمی سازمان با دکتر علیمردان عظیمی مدیر عامل شرکت خودروسازی ایران خودرو و دکتر اوحدی و جمعی از مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار گردید.
در پی حضور پارک علم و فناوری سازمان در نمایشگاه اینوتکس 2023 انجام گرفت
تنی چند از مسئولین عالی کشور با حضور در غرفه سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در نمایشگاه اینوتکس 2023 از نزدیک در جریان دستاوردها و فعالیت‌های آن قرار گرفتند.

کشور: United Statesآی پی شما: 3.233.219.103مرورگر شما: Unknown ?