بیانیه سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان و تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام راحل و رهبر معظم انقلاب به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران ، متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم

اي كساني كه ايمان آورده‌ايد! اگر (آيين) خدا را ياري كنيد، شما را ياري مي‌كند و گام‌هايتان را استوار مي‌دارد.

 

13 آبان روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و روز دانش آموز، روز سرافرازي ملت شريف و غيرتمند ايران اسلامي است كه جوانان برومند اين آب و خاك مقدس، پرچم مردانگي، ايثار و پرچم استقلال و آزادي و حمايت از مظلومان و مستضعفان را در جهان برافراشتند.

به تعبير امام راحل (ره) ۱۳ آبان انقلاب دوم بود و اين روز نشانگر بصيرت دانش آموزان و نوجوان انقلابي و چراغ راهي براي نسل جوان ايران اسلامي است كه در راه تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامي هرچه مصمم‌تر و استوارتر در برابر مستكبران جهان قد علم كنند.

سيزده آبان امسال مصادف شده است با عمليات طوفان الاقصي، عمليات نظامي نيرو هاي حماس كه برعليه اسرائيل و در واكنش به جنايات رژيم صهيونيستي در كشتار فلسطينيان و حتك حرمت به مسجد الاقصي انجام شده است و اين همان راه روشن حسین فهمیده‌‌ها است که امتداد یافته تا به حول قوه الهي جبهه مقاومت در منطقه به پيروز دست یابند.

ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان و تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام راحل و رهبر معظم انقلاب، اين روز بزرگ را به يكايك ملت ايران تبريك و تهنيت عرض نموده و براي آنها استمرار ايستادگي در مسير حق و ثبات قدم در راه استكبار ستيزي را مسئلت دارم.

کشور: United Statesآی پی شما: 44.213.60.33مرورگر شما: Unknown ?