مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران و برگزیدگان سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با حضور دکتر حسن زمانیان معاون وزیرو رییس سازمان و با مشارکت همکاران هیات علمی و کارشناسان پژوهشی سازمان در روز یکشنبه 27 آذر ماه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر زمانیان ضمن تبریک هفته پژوهش و موفقیت‌های سازمان در حوزه‌های فناوری و پژوهشی تاکید کرد: سازمان با اتکا به نیروهای داخلی و با توجه به اینکه ما یک نهاد حاکمیتی هستیم باید تلاش کنیم تا به وظیفه خود که رفع نیازهای اساسی کشورکه یک وظیفه ملی است عمل کنیم.  

رییس سازمان به طرح های پژوهشی اشاره و خاطر نشان کرد : طرح های پژوهشی باید به عنوان یک آیتم مهم و اساسی در تمامی مراحل کاری یک پژوهشگر محاسبه واعمال شود و سهم ما از درآمدهای این نوع طرح ها باید بیش از این باشد.

ایشان در بحث خرید تجهیزات نیز بیان داشت: در خصوص خرید تجهیزات و یا تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی به صورت مدون و برنامه ریزی شده در حال استخراج، تعمیر و خرید لوازم مورد نیاز شما هستیم و امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم دو دستگاه مهم و کاربردی را که پژوهشگران بابت آن به خارج از کشور مراجعه می کنند تهیه و در اختیارشان قرار دهیم.

در ادامه این مراسم از پژوهشگران برگزیده، اعضای هیات علمی ارتقاء یافته، پژوهشکده برگزیده، واحد فناور برگزیده، دانشجوی برگزیده، کارشناس و تکنسین برگزیده پژوهشی اعضای کارگروه های برگزیده معرفی شدند و  با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی از ایشان تقدیر شد.

در این مراسم از پژوهشکده فناوری های شیمیایی به عنوان پژوهشکده برگزیده تقدیر گردید.


 

©  تمامی حقوق متعلق به سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران می باشد.