به گزارش روابط عمومي دكتر عليرضا عشوري رئيس سازمان با صدور حكمي دكتر مجيد جوانمرد داخلي را به سمت رئيس پژوهشكده فناوري‌هاي شيميايي منصوب كرد. در اين حكم آمده است:
 نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي و بنا به پيشنهاد رئيس محترم پژوهشگاه فناوريهاي نوين، به موجب اين حكم به سمت "رئيس پژوهشكده فناوريهاي شيميايي" سازمان منصوب مي­ نمايم.
 اميدوارم با برنامه ريزي و اهتمام ويژه جنابعالي و بر اساس اهداف، سياست­ها و برنامه هاي پژوهشي مصوب سازمان و همچنين بهره مندي از نظرات و تجارب مفيد اعضاي محترم هيأت علمي و كارشناسان پژوهشي در جهت طراحي و اجراي برنامه­ هاي مشترك پژوهشي و فناوري و پروژه هاي بزرگ ملي، ارتقاي و توسعه ارتباطات علمي، پژوهشي و فناوري با دانشگاه ها و موسسات پژوهشي داخل و خارج از كشور، تقويت ارتباط با صنعت و كسب پروژه هاي كاربردي گام هاي موثري برداريد.انتظار مي رود با رعايت ضوابط و مقررات اداري و مالي، اعمال سياستهاي موثر صرفه جويي در هزينه ها، افزايش درآمدهاي اختصاصي و تقويت نظم و انضباط در آن پژوهشكده، نهايت كوشش و تلاش خويش را به كار ببريد. توفيق جنابعالي را در راستاي اين ماموريت خطير از درگاه حضرت باري­ تعالي مسئلت دارم.

همچنين دكتر عشوري در پيامي جداگانه از تلاش‌ها و زحمات دكتر ناهيد خندان در مدت چهار سال عهده‌داري رياست آن پژوهشكده قدرداني نمود.

شايان ذكر است دكتر جوانمرد دانشيار گروه صنايع غذايي و تبديلي پژوهشكده فناوري‌هاي شيميايي بوده و از ايشان تاكنون دو عنوان كتاب و ده‌ها مقاله در مجلات معتبر داخلي و بين‌المللي انتشار يافته است. همچنين مسئوليت‌هايي همچون مديركل تجاري سازي فناوري و رياست پژوهشكده كشاورزي از سوابق اجرايي وي محسوب می شود.
 

 

©  تمامی حقوق متعلق به سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران می باشد.