جمعه 6 اردیبهشت 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

نشست کارگروه استاندارد و کاليبراسيون شبکه آزمايشگاهي فناوري‌هاي راهبردي برگزار شد

  • دوشنبه 24 دی 1397
  • 853

پنجمين نشست کارگروه استاندارد و کاليبراسيون شبکه آزمايشگاهي فناوري‌هاي راهبردي به ميزباني سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی: پنجمين نشست کارگروه استاندارد و کاليبراسيون شبکه آزمايشگاهي فناوري‌هاي راهبردي به ميزباني سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در روز دوشنبه (17 دی ماه 1397) در محل سالن ابوریحان برگزار شد.

در ابتدای نشست، دکتر ازگلی، مدیرکل دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت، ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، به معرفی سازمان و امکانات آن اشاره کرد.
در ادامه، دکتر زنوزی، سرپرست اداره خدمات فناوری، توضیحاتی درباره آزمایشگاه‌های مرجع سازمان، خدمات قابل ارائه، نحوه پذیرش و نیز تسهیلات موجود برای متقاضیان ارائه داد.
سپس نشست وارد مرحله تخصصی شد و خانم فتاح، کارشناس شبکه، فعالیت‌های جدید شبکه آزمایشگاهی را معرفی کرد. در ادمه مهندس میردامادی، دبیر کارگروه استاندارد و کالیبراسیون، گزارش عملکرد کارگروه را ارائه داد. 
هم‌چنین در این نشست دوره‌های آموزشی ایمنی آزمایشگاه توسط خانم مهندس رحمانی، مدیر آزمایشگاه مرکزی پارک علم و فناوری استان همدان و مباحث مربوط به تغییرات استاندارد ISO/IEC 17025 (نسخه 2017) توسط   دکتر دستمردی برگزار شد.
در پایان نیز شرکت‌کنندگان در بازدیدی از آزمایشگاه‌های مرجع و نیز آزمایشگاه‌های مستقر در پژوهشکده فناوری‌های شیمیایی از جمله آزمایشگاه پیل سوختی، آزمایشگاه جداسازی و پایلوت‌های نیمه صنعتی با امکانات سازمان در حوزه فعالیت‎های آزمایشگاهی آشنا شدند.

 


 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27